پورموسوی: نوبت مسئولان است که به تعهدات‌شان عمل کنند | اتاق خبر
کد خبر: 379064
تاریخ انتشار: 12 آبان 1395 - 09:01
نمی‌دانم بازیکنانم به تمرین می‌آیند یا خیر
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت:‌ طبق برنامه‌ای که به باشگاه دادم از امروز سه‌شنبه تمرینات‌مان آغاز می‌شود و خودم نیز در محل تمرین حاضر می‌شوم ولی نمی‌دانم بازیکنانم به تمرین می‌آیند یا خیر، چرا که آن‌ها از شرایط موجود به شدت ناراضی و گله‌مند هستند.

اکبر پورموسوی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سیداکبر پورموسوی درباره نتیجه جلسه اعضای هیات مدیره این باشگاه جهت رفع مشکلات موجود، اظهار کرد: ‌گویا این جلسه نیمه تمام مانده و اطلاعات دقیقی از آن ندارم.

وی بیان کرد: ولی طبق آن چه مشاهده می‌کنیم در حال حاضر مشکلات ما برطرف نشده و بازیکنانم از این موضوع و شرایط موجود بسیار گله‌مند و ناراحت هستند، چرا که امیدوار بودند با برگزاری این جلسه، ‌مشکلات‌شان مرتفع شود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال‌ خوزستان در پاسخ به این سوال که باتوجه به این وضعیت آیا تمرینات تیم از سه‌شنبه آغاز می‌شود؟ گفت: مسئولان شهری و هواداران از من خواستند که استعفا ندهم و من هم احترام گذاشتم و طبق برنامه‌ای که به باشگاه دادم از امروز تمرینات‌مان آغاز می‌شود و خودم نیز در محل تمرین حاضر می‌شوم ولی نمی‌دانم بازیکنانم به تمرین می‌آیند یا خیر، چرا که آن‌ها به شدت گله‌مند هستند.

وی افزود: ‌بازیکنانم به تعهدات خود عمل کرده‌اند و اکنون نوبت مسوولان است که به تعهد و قول‌هایی که داده‌اند، عمل کنند. در حال حاضر به نظر می‌رسد هیچ کسی پیگیر کارهای تیم قهرمان فصل گذشته نیست. طی سه چهار روز گذشته، عملا اتفاقی جهت حل مشکلات ما نیفتاده است.

پورموسوی گفت: در هر صورت ‌امیدوارم بازیکنانم طبق برنامه امروز در محل تمرین حاضر شوند. همان‌طور هم که گفتم اکنون نوبت مسوولان است که کمک کنند و ما نمی‌دانیم باید چه کار کنیم.

وی بیان کرد: ما تاکنون به خاطر هواداران پای کار مانده‌ایم و کار کرده‌ایم و اکنون مسوولان باید به خاطر هواداران به این تیم که مردم به آن عشق می‌ورزند، کمک کنند. مسوولان باید پا پیش بگذارند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید