ایبراهیموویچ دوباره گلزنی را شروع می‌کند | اتاق خبر
کد خبر: 379066
تاریخ انتشار: 12 آبان 1395 - 09:27
آنری:
گلزن پیشین آرسنال به حمایت از زلاتان ایبراهیموویچ پرداخت و عنوان کرد این بازیکن به زودی گلزنی را شروع خواهد کرد.

تیری آنری

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، زلاتان ایبراهیموویچ در ۶ دیدار قبلی خود برای منچستریونایتد نتوانسته است گلزنی کند. او به همین خاطر تحت فشار رسانه ها قرار گرفته است. ایبرا در پنج دیدار نخست خود توانست پنج گل برای منچستریونایتد به ثمر برساند ولی در ادامه و در ۶ دیدار بعدی نتوانسته است دروازه حریفان را باز کند.

تیری آنری با حمایت از زلاتان ایبراهیموویچ گفت: پیشتر همه شک و شبهات درباره مورینیو و وین رونی در یونایتد بود ولی اکنون همه از زلاتان و ناکامی او حرف می‌زنند. او برای اولین بار در دوران فوتبال خود با چنین مشکلی روبرو شده و در حال تجربه این شرایط است. خیلی پیش نیامده است که او اینقدر موقعیت گلزنی از دست بدهد. قبلا دیده بودیم او چه توپ‌هایی را وارد دروازه حریفان می کرد. او ابتدا باید این شرایط را قبول کند و بتواند این مشکل را حل کند. زلاتان مهاجم با تجربه ای است و باید خیلی سریع راه حلی باید برای این مشکل ایجاد کند.

آنری ادامه داد: مشکلی که اکنون برای ایبراهیموویچ ایجاد شده، برای خیلی از مهاجمان رخ داده است. بعضی وقت ها مهاجمان گلزنی نمی کنند ولی تیمشان به گل می رسد و بازی‌ها را برنده می شود. در این صورت فشار روی مهاجم خیلی کم است ولی وقتی مهاجم نتواند موقعیت های خود را تبدیل به گل کند و تیمش هم نتیجه نگیرد، فشار روی مربی بیشتر می شود. ارزش زلاتان را به خوبی می‌دانم و مطمئن هستم می تواند از این شرایط خارج شود و بتواند بار دیگر گلزنی کند. او نیز انسان است و این شرایط رویش تاثیرگزار خواهد بود ولی مطمئن هستم زلاتان در ذهن خود ابزار لازم برای مقابله با این شرایط را دارد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید