نشست مسئولین فیفا و AFC با مربیان تیم های ملی نونهالان و نوجوانان | اتاق خبر
کد خبر: 379072
تاریخ انتشار: 12 آبان 1395 - 10:49
نشست مسئولین فیفا و AFC با کادر فنی تیم‌های ملی نونهالان و نوجوانان بانوان بعدازظهر امروز در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

afc - کنفدراسیون فوتبال آسیا

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نشست مسئولین فیفا و AFC با کادر فنی تیم های ملی نونهالان و نوجوانان بانوان درباره فعالیت لیگ های فوتبال بانوان در رده سنی زیر 16، زیر14 و زیر 12 سال، حمایت فدراسیون از باشگاهها به منظور تشکیل تیم در این رده های سنی، زیر ساختهای فوتبال ایران، فعالیت باشگاهها، مسابقات مدارس در بخش فوتبال و فوتسال و المپیاد فوتسال  به بحث و بررسی پرداختند.

همچنین در این نشست نحوه فعالیت و تمرینات بازیکنان پس از برگزاری مسابقات مجتمع و مدارس مطرح شد و نمایندگان فیفا و AFC از مربیان ایرانی خواستند که شرایطی فراهم شود تا بازیکنان در طول فعالیت خود در مدارس تمرینات خود را در فوتبال و فوتسال رها نکنند.

همچنین در خصوص برگزاری مسابقات در رده های سنی زیر 14 و زیر 16 سال ، لیگ باشگاهی و رقابتهایی که برگزار می شود، اعضای کادر فنی گزارشی را ارائه کردند. در پایان نشست نیز راهکارهای فعالیت فوتبال  و فوتسال بانوان به طور منظم در مدارس و در در رده های مختلف ارائه شد.

این نشست با حضور شادی مهینی(سرمربی)، مریم ازمون(مربی) مژگان مدایم زاده(مربی دروازه بانان)- کادر فنی  تیم ملی زیر16 سال، معصومه جهانچی(سرمربی)، یاسمین علیپور(مربی)- کادر فنی تیم ملی زیر 14 سال،  مهدیه میر محمد خانی- مسئول روابط بین الملل بانوان، المیرا ثمینی پور- سرپرست کل تیم های ملی فوتسال و فوتبال بانوان، پاتریشیا گنزالس نماینده فیفا و لی لی بی نماینده  AFC، عصر امروز 11 آبانماه درآکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید