تاریخ اکران «شرفناز» مشخص شد | اتاق خبر
کد خبر: 379132
تاریخ انتشار: 12 آبان 1395 - 19:19
فیلم سینمایی «شرفناز» از ۱۱ آذر در گروه آزاد به نمایش عمومی درمی آید.

به گزارش اتاق خبر، آخرین ساخته حسن نجفی با نام «شرفناز» قرار است از ۱۱ آذر و بعد از پایان اکران فیلم سینمایی «متولد ۶۵» در گروه آزاد اکران شود.

ساخت تیزرهای این فیلم که پخش آن را حوزه هنری برعهده دارد به تازگی به پایان رسیده و بزودی پخش آن از تلویزیون و سینماها آغاز خواهد شد.

این فیلم در بخش سودای سیمرغ جشنواره سی و چهارم فیلم فجر نیز حضور داشت.

حمیرا ریاضی، ضرغام استادی اصل، علی اوسیوند، ایوب افشار، سعید گل بچه، خلیل خانی، یاسمن اوسیوند و… بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

در خلاصه داستان «شرفناز» آمده: شرفناز بیم آن دارد که الیاس به سرنوشت احمد دچار شود. او سال هاست به فرار از این جهنم دره می اندیشد تا اینکه یک روز دست الیاس را گرفته و می گریزد. این فرار به گوش جمعه می رسد و… .

نجفی خود تهیه کنندگی این فیلم سینمایی را برعهده گرفته و سایر عوامل اصلی پروژه عبارتند از: نویسنده: حسن نجفی، مدیر فیلمبرداری: بایرام فضلی، طراح صحنه و لباس: بهنام جعفری، طراح چهره پردازی: علیرضا جوادپور، صدابردار: فرخ فدایی، صداگذاری: حسین قورچیان، آهنگساز: حسین علیزاده، تدوین: حسین حشمت‌نیا، جلوه‌های ویژه میدانی: رضا ترکمان، جلوه های ویژه کامپیوتری: فرید ناظرفصیحی، مدیر تولید: میترا احمدی، منشی صحنه: سحر عبدالهی.

 

بانی فیلم

نظرات
ADS
ADS
پربازدید