دیدار وزیر صنعت با کمیسیون اقتصادی مجلس | اتاق خبر
کد خبر: 379166
تاریخ انتشار: 12 آبان 1395 - 11:02
رییس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با حضور در وزارت خانه صنعت، معدن و تجارت با مهندس نعمت زاده و مجموعه مدیران این وزارت خانه دیدار کردند.

اتاق خبر: وزیر صنعت، معدن و تجارت در این نشست ضمن قدردانی از رای اعتماد نمایندگان مجلس دهم شورای اسلامی به وزرای پیشنهادی رییس محترم جمهور گفت: تعامل و همکاری های سازنده مجلس و دولت یکی از مهم ترین راهکارها برای تسریع در توسعه و پیشرفت کشور است.

محمد رضا نعمت زاده با اشاره به نامه ها و تاکیدات رهبر معظم انقلاب برای توسعه صادرات غیر نفتی در کشور گفت: تمام تلاش خود را  برای اجرای منویات ایشان به کار بستم و در این راه از هیچ کوششی فرو گذار نخواهم بود.

وی کمیسیون اقتصادی مجلس را یکی از کمیسیون های مهم و تاثیر گذار برشمرد و افزود: ارتباط تنگاتنگی بین صنعت و تجارت با کمیسیون اقتصادی وجود دارد و از اعضای متخصص و متعهد این کمیسیون می خواهیم یاری رسان ما برای برنامه ریزی های آینده باشند.

محمد رضا پور ابراهیمی داورانی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس نیز در این نشست از آمادگی کامل این کمیسیون برای پشتیبانی و حمایت از وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد و گفت: تلاش خواهیم کرد تا پیشنهادها و تصمیمات کارشناسی وزارت صنعت، معدن و تجارت عملیاتی شود.

نماینده مردم راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمیسیون اقتصادی مجلس دهم مجموعه ای از افراد متخصص و متعهد است که در کمتر دوره ای شاهد بودیم گفت: کمبود منابع و اعتبارات مالی یکی از مهم ترین مشکلات بخش صنعت و تولید است که برای رفع آن با کمک دولت تلاش خواهیم کرد.

وی قاچاق کالا، قیمت گذاری نامناسب، قانون کار، حمل و نقل ، تحریم ها و تامین زیر ساخت برای صنایع را از مهم ترین موانع بخش تولید و صنعت برشمرد و افزود: اصلاح قوانین بانکداری، قاچاق کالا، نحوه اداره مناطق آزاد و گمرک ازاولویت برنامه های کمیسیون اقتصادی مجلس با کمک دولت است.

 ایلنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید