تصاویر جاسوسی جدید از تویوتا کمری ۲۰۱۸ | اتاق خبر
کد خبر: 379219
تاریخ انتشار: 13 آبان 1395 - 06:00
عکاسان صنعت خودرو اخیرا موفق به شکار نمونه استتار شده پر فروش ترین سدان آمریکا شده اند و چیزی که مشخص است کمری برای سال ۲۰۱۸ دستخوش تغییرات عمده ای شده است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از  motortrend ، البته در کنار این تصاویر شایعاتی نیز مبنی بر استفاده از یک موتور پرقدرت تر به گوش می‌رسد. در تصاویر به نظر می‌رسد طول خودرو نسبت به نسل فعلی اندکی بیشتر شده و رینگ های اسپرت، اگزوزهای دوبل در دو طرف و کیت بدنه جلب توجه می‌کند. با این نشانه ها احتمالا این کمری از تیپ XSE می‌باشد که دارای تعلیقی محکم تر و تزیینات اسپرت بیشتر است.

تصاویر جاسوسی جدید از تویوتا کمری 2018

تصاویر جاسوسی جدید از تویوتا کمری ۲۰۱۸

کمری ۲۰۱۸ بر روی پلتفرم TGNA تویوتا سوار می‌شود که پیش از این در پریوس جدید هم شاهد آن بودیم. انتظار می‌رود وزن خودرو کمتر و هندلینگ آن بهتر شود. حدس و گمان هایی نیز در خصوص اضافه شدن یک موتور جدید ۲ لیتری توربو به خط تولید کمری به گوش می‌رسد که موتور ۳٫۵ لیتری V6 فعلی را همراهی کرده و قدرت هردو توسط یک گیربکس هشت دنده اتوماتیک به چرخ ها انتقال می‌یابد. با این حال موتور ۲٫۵ لیتری چهار سیلندر فعلی کماکان به عنوان پیشرانه اصلی و پایه به همراه گیربکس ۶ دنده اتوماتیک عرضه خواهد شد. و قطعا در کنار همه اینها شاهد کمری هیبریدی نیز خواهیم بود.

تصاویر جاسوسی جدید از تویوتا کمری 2018

تصاویر جاسوسی جدید از تویوتا کمری ۲۰۱۸

ظاهر خودرو دچار تکامل شده است. در جلو و از پس پوشش استتار شاهد چراغ های جلوی LED هستیم و در عقب نیز چراغ های کشیده فرمی مشابه با تویوتا آوالون دارند. عکاسان توانسته اند بخشی از داشبورد را نیز به تصویر بکشند که در آن دریچه های تهویه مطبوع با طراحی جدید و قاب کرومی کنسول وسط قابل تشخیص است.

تصاویر جاسوسی جدید از تویوتا کمری 2018

تصاویر جاسوسی جدید از تویوتا کمری ۲۰۱۸

تویوتا قصد دارد با وجود رقبایی مثل هوندا آکورد و نیسان آلتیما پیشتازی خود در بازار سدان های متوسط را با کمری ۲۰۱۸ کماکان حفظ کند. نسل جدید تویوتا کمری در ژانویه سال آینده در نمایشگاه اتومبیل دیترویت رونمایی شده و در اواخر ۲۰۱۷ تحویل مشتریان خواهد شد.

 

منبع : اخبار خودرو

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید