ایران سه هفته لیگش را تعطیل کرد و نتیجه‌اش را گرفت | اتاق خبر
کد خبر: 379238
تاریخ انتشار: 13 آبان 1395 - 08:51
کی‌سونگ‌یونگ:
کی‌سونگ یونگ درباره شکست برابر ایران و بازی آخر دور رفت کره برابر ازبکستان به صحبت پرداخت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، کره جنوبی در چهار دیدار خود در انتخابی جام جهانی تاکنون به دو برد، یک مساوی و یک باخت رسیده تا با 7 امتیاز در رده سوم گروه قرار داشته باشد.

بازیکن تیم سوانزی درباره عملکرد نسبتا ضعیف کره در انتخابی جام جهانی گفت: همیشه انتخابی‌های جام جهانی بسیار سخت است و ما انتظار چنین شرایطی را داشتیم. بعد مسافت در آسیا یک دردسر بزرگ است. من از لندن به کره رفتم، آنجا بازی کردیم و سپس راهی ایران شدیم که شرایط خیلی سختی برای میزبانی دارد. شاید خیلی‌ها بگویند این بهانه است ولی بازی در چنین شرایطی برای همه سخت است.

سونگ یونگ درباره شکست برابر ایران گفت: ایران بسیار بابرنامه نشان داد و از نظر فیزیکی تیم خیلی خوبی است. آن‌ها تیمی هستند که در خط دفاع بسیار منظم و قدرتمند بازی می‌کنند ولی نباید ناامید شویم چرا که بازی‌های زیادی باقی مانده که می‌توانیم ببریم و در نهایت به جام جهانی صعود کنیم. علاوه بر این ایران یکی از تیم‌های قدرتمند در قاره آسیا محسوب می‌شود.

او گفت: من شنیده‌ام که آن‌ها برای بازی با ما سه هفته لیگ داخلی‌شان را تعطیل کردند تا بازیکنان‌شان کنار هم باشند. به همین خاطر خیلی زمان داشتند. در نهایت به نتیجه هم رسیدند. نکته دیگری هم که باید درباره شکست برابر ایران اشاره کنم این است که در ورزشگاه آزادی بازی داشتیم که برای هر تیم مهمانی شرایط بسیار سختی را فراهم می‌کند. البته تمام این‌ها شرایط جانبی است و باید بپذیریم که به اندازه کافی خوب نبودیم که ایران ببریم.

سونگ‌ یونگ در پایان گفت: من  مطمئنم توانایی لازم برای صعود به جام جهانی بین بازیکنان کره وجود دارد و در پایان می‌توانیم به جام جهانی برسیم. فعلا باید روی بازی خانگی با ازبکستان تمرکز کنیم تا بازی‌های دور برگشت شروع شود.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید