خوشحالم تماشاگران دوباره در نقش‌جهان هستند | اتاق خبر
کد خبر: 379258
تاریخ انتشار: 13 آبان 1395 - 13:00
ساکت:
مدیرعامل اسبق باشگاه سپاهان گفت: فولاد مبارکه سپاهان پرچمدار خودکفایی و مسئولیت اجتماعی است و من از تمام زحمت‌کشان این عرصه تشکر می‌کنم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمدرضا ساکت در حاشیه افتتاح ورزشگاه نقش جهان اصفهان گفت: خوشحالم که یک بار دیگر تماشاگران در این ورزشگاه هستند و از تمام کسانی که از سال ۶۴ تا امروز برای این مکان تلاش کردند تشکر می‌کنم. این کار ملی به خوبی به انجام رسید. من خاطره سه قهرمانی در این ورزشگاه دارم و بزرگ‌ترین سکوی قهرمانی را در همین ورزشگاه ساختیم.

مدیر تیم‌های ملی فوتبال ایران همچنین گفت: فوتبال ما ظرفیت بسیار بالایی در رشته‌ها و رده‌های مختلف سنی دارد. در فوتسال، فوتبال جوانان و نوجوانان و بزرگسالان نتایج خوبی گرفته‌ایم و فوتبال بانوان هم در ایران ظرفیت بسیار زیادی دارد و بانوان با رعایت حجاب در مسابقه‌های بین‌المللی می‌درخشند.

او همچنین گفت: به تمام کسانی که در خط مقدم استقلال و خودکفایی صنعتی در کوره‌های بلند و گرم تلاش می‌کنند دست مریزاد می‌گویم. فولاد مبارکه پرچمدار خودکفایی و مسئولیت اجتماعی است. سپاسگزار تمام کسانی که زحمت می‌کشند هستم و آرزو می‌کنم که خداوند همه ما را به سلامت بدارد و روز به روز شاهد افتتاح چنین پروژه‌های بزرگی باشیم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید