برای صدرنشینی باید آرسنال را هم ببریم | اتاق خبر
کد خبر: 379263
تاریخ انتشار: 13 آبان 1395 - 14:11
امری:
سرمربی اسپانیایی پاری سن ژرمن بعد از برد برابر بازل اظهار کرد تیمش به برد برابر آرسنال در بازی بعد هم نیاز دارد تا صدرنشین گروه شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، پاری سن ژرمن که برای دیدار رفت برابر بازل به سوئیس رفته بود توانست با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسد تا صعود خود را به دور نهایی مسجل کند. این تیم به همراه آرسنال 10 امتیازی است. دیدار برگشت دو تیم، صدرنشین گروه را مشخص خواهد کرد.

اونای امری تاکید کرد می خواهد تیمش به عنوان صدرنشین به دور بعد راه پیدا کند. او بعد از پیروزی برابر بازل گفت: از عملکرد خود و نتیجه بازی بسیار راضی هستیم. خوشبختانه با این پیروزی، صعود خود به دور بعد را نهایی کردیم. بازی خوبی بود و با شایستگی سه امتیاز را به دست آوردیم. هدف نخست ما که صعود به دور بعد بود برآورده شد. اکنون به دنبال هدف دوم یعنی صدرنشینی هستیم. نهایت تلاش خود را به کار می گیریم تا بتوانیم آرسنال را شکست بدهیم و به عنوان تیم نخست به دور بعد راه پیدا کنیم.

امری در پایان سخنانش نیز گفت: همه بازیکنان پاری سن ژرمن برای پیروز شدن نهایت تلاش خود را به کار گرفتند. بازیکنان نکات تاکتیکی کادر فنی را به خوبی رعایت کردند تا این پیروزی ارزشمند را به دست آوریم. به همه بازیکنان نیاز دارم و به صورت چرخشی از آنها استفاده می‌کنم. 

آرسنال و پاری سن ژرمن هر دو 10 امتیازی هستند و صعود خود به دور بعد را نهایی کردند. این در حالی است که بازل و لودگورتس تنها یک امتیاز از چهار بازی به دست آوردند.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید