رسیدگی بیش از پیش به خانواده شهداء و جانبازان ضروری است | اتاق خبر
کد خبر: 379311
تاریخ انتشار: 13 آبان 1395 - 23:53
دکتر روحانی در دیدار جانباز محمدرضا نصری:
رییس‌ جمهوری با تجلیل از صبر و فداکاری جانبازان و ایثارگران، گفت: همواره از دیدار و گفت‌وگو با جانبازان و خانواده بزرگ ایثارگران و شهداء، روحیه و انرژی می‌گیریم و آن را موجب برکت فعالیت‌های خود می‌دانیم.

اتاق خبر:حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی چهارشنبه شب در دیدار محمدرضا نصری جانباز 70 درصد دفاع مقدس، با اشاره به صبر و فداکاری بی‌نظیر جانبازان و خانواده عزیز آنان، اظهار داشت: جانبازان و به‌ویژه همسران فداکارشان، ایثار بسیار زیادی را  کرده اند و بدون تردید از اجر و ثواب اخروی برخوردار خواهند بود.

رییس‌ جمهوری رسیدگی بیش از پیش به خانواده معظم شهداء و جانبازان را مورد تأکید قرار داد و گفت: نسبت به خانواده‌هایی که برای دفاع از دین و وطن خود فداکاری و ایثار کرده و در این راه رنج و سختی‌های فراوانی را تحمل کرده‌اند، همه وظیفه داریم که احساس مسئولیت داشته باشیم.

در این دیدار محمدرضا نصری جانباز 70 درصد و خانواده وی ضمن ابراز خوشحالی فراوان از حضور رییس‌جمهور در منزلشان، در فضایی صمیمی و دوستانه با دکتر روحانی گفت‌وگو کردند.

محمدرضا نصری سال 1359 و اوایل جنگ تحمیلی در منطقه کردستان و در سن 20 سالگی براثر انفجار مین به درجه جانبازی نایل آمده است.

رییس جمهوری در این دیدار که حجت الاسلام والمسلمین شهیدی معاون رییس جمهوری در امور ایثارگران نیز حضور داشت، لوح تقدیری را به این جانباز سرافراز دوران دفاع مقدس تقدیم کرد.

منبع: ایسنا

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید