ملی پوش فوتبال ساحلی: هدف ایران شکست روسیه است | اتاق خبر
کد خبر: 379344
تاریخ انتشار: 14 آبان 1395 - 06:25
ملی پوش فوتبال ساحلی ایران درباره دیدار امشب برابر روسیه گفت: بدون تردید بازی بسیار سختی برابر روسیه، حریف سنتی خود خواهیم داشت اما هدف ما شکست این تیم است.

امیرحسین اکبری درباره دیدار امشب فوتبال ساحلی ایران برابر روسیه گفت: امروز به مصاف پرافتخارترین تیم جام بین قاره ای جهان می رویم؛ بدون شک بازی بسیار سختی مقابل این حریف سنتی خود خواهیم داشت، اما برای ارائه یک بازی خوب در زمین مسابقه حاضر خواهیم شد.
ایران در چارچوب مرحله گروهی جام بین قاره ای فوتبال ساحلی امارات در گروه دوم با تیم های روسیه، آمریکا و مصر هم گروه است.
اکبری افزود: هدف ما شکست دادن روسیه است زیرا از ابتدای مسابقات، صعود از مرحله گروهی دغدغه اصلی ما نبود بلکه می خواهیم به عنوان سرگروه به مرحله بعد صعود کنیم چراکه در این صورت در تقابل با تیم دوم صعودکننده از گروه اول کار آسان تری پیش رو خواهیم داشت.
ایران در دو بازی نخست خود آمریکا را با نتیجه 6 بر 2 و مصر را با نتیجه 4 بر یک از پیش روی برداشت و دیدار امشب با روسیه برای سرگروهی است.
اکبری درباره بازی شب گذشته برابر مصر نیز گفت: مصر یکی از تیم های بسیار خوب قاره آفریقاست و بازی سطح بالایی مقابل این تیم به نمایش گذاشتیم.
وی ادامه داد: با توجه به اردوهای منظمی که پشت سر گذاشتیم و هماهنگی بین بازیکنان و نکاتی که کادرفنی مدام به ما توصیه می کند، انتظار کسب این پیروزی را داشتیم.
این ملی پوش فوتبال ساحلی درباره تفاوت بین عملکرد ملی پوشان در دو بازی مقابل آمریکا و مصر، گفت: بدون شک در بازی مقابل مصر روان تر عمل کردیم؛ در بازی مقابل آمریکا بار سنگینی روی دوش ما بود زیرا بازی نخست هر تورنمنت، سختی های خاص خود را دارد اما در بازی دوم مقابل مصر با آرامش بیشتری تاکتیک های کادرفنی را به اجرا گذاشتیم و به اعتقادم بازی به بازی بهتر عمل خواهیم کرد.
اکبری ابراز امیدواری کرد ایران با شکست روسیه در دیدار امشب هر سه امتیاز آن را کسب کند.
وی افزود: هدف همه ما کسب مقام قهرمانی این دوره از رقابت هاست.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید