تولید ریل در ذوب آهن نشان داد که قطار توسعه کشور بر روی ریل پیشرفت است | اتاق خبر
کد خبر: 379509
تاریخ انتشار: 15 آبان 1395 - 14:13
علی ربیعی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی نیز در این آیین با اشاره به جایگاه ذوب آهن اصفهان در کشور گفت : در گذشته آرزوی ایرانیان صنعتی شدن و داشتن ذوب آهن بود و بعد از ساختن ذوب آهن آرزوی آنها حرکت صنعت و راه آهن ایران بر روی ریل ساخت کشور بوده .

اتاق خبر: به نقل از ذوب آهن وی اظهار داشت : این ریل ملی امروز تنها یک قطعه فولادی نیست که افتتاح شد بلکه تحقق یک آرزوی بزرگ و نشان دهنده کار آمدی ، دانش افزایی و تلاش متخصصین سرزمین ایران در دوران رکود است .

علی ربیعی ضمن قدردانی از تلاشگران ذوب آهن گفت : ریل در ایران نماد توسعه است و با همت کارکنان ذوب آهن ،‌این پروژه مهم به عنوان نمادی از غیرت کارگران و مهندسان ایرانی ، امروز افتتاح شد .

ذوب آهن ثابت نمود که در دولت تدبیر و امید هم چرخ سانتریفیوژها به خوبی می چرخد و هم چرخ صنعت

 وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی افزود : تولید ریل ملی نماد غیرت ایرانی بوده و ذوب آهن در دوران بحران و علی رغم مشکلات بجا مانده از قبل با نهایت دقت و زحمت این ریل را به حرکت درآورد و ثابت نمود که در استان اصفهان به عنوان قطب صنعتی کشور و در دولت تدبیر و امید ، هم چرخ سانتریفیوژها به خوبی می چرخد و هم چرخ صنعت .

وی گفت  : در این دولت قطار توسعه کشور علی رغم تبلیغات منفی به درستی بر روی ریل در حرکت است و در این راستا هر روز شاهد افتتاح پروژه های مختلف و شکوفایی اقتصاد کشور هستیم .

علی ربیعی تصریح کرد : این شکوفایی به زودی عیان تر خواهد شد و دولت نیز در جهت حل مشکلات ذوب آهن همکاری می نماید .

ایلنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید