مورینیو دیگر نمی تواند موفقیت گذشته اش را تکرار کند | اتاق خبر
کد خبر: 379542
تاریخ انتشار: 15 آبان 1395 - 21:31
لئوناردو:
سرمربی سابق میلان و اینتر معتقد است مورینیو دیگر توان تکرار موفقیت های قبل را ندارد.

مورینیو و لئوناردو

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، منچستریونایتد و ژوزه مورینیو این روزها شرایط خوبی ندارند. این مربی دو دیدار از 7 بازی قبل خود را با برد به پایان رسانده و اکنون تحت فشار قرار گرفته است.

لئوناردو مدیرفنی سابق پاری سن ژرمن که در مقطعی کوتاه در دو تیم میلان و اینتر دوران ضعیفی در مربیگری داشت، روزگاری مورینیو را یکی از بهترین مربیان جهان می دانست ولی الان معتقد است این مربی دیگر نمی‌تواند موفقیت های قبل خود را تکرار کند. او سومین مربی است که بعد از فرگوسن هدایت یونایتد را بر عهده گرفته است ولی هنوز نتوانسته صلابت فرگوسن را در یونایتد تکرار کند.

لئوناردو درباره وضعیت منچستریونایتد و مورینیو گفت: من فکر می کنم که یونایتد در نقل و انتقالات تابستانی عملکرد ضعیفی داشت. آنها خرج زیادی کردند و نتیجه ضعیفی کسب کردند. با پولی که یونایتد در تابستان خرج کرد، مورینیو می توانست بهترین تیم را بسازد ولی غیر از اریک بایی بقیه خریدهای یونایتد ناموفق بوده است.

بازیکن سابق تیم ملی برزیل ادامه داد: مورینیو خیلی شبیه لوسیو دلا (خواننده ایتالیایی) است که اوایل کارهای خیلی خوبی داشت و موفقیت زیادی کسب کرد ولی دیگر نتوانست موفقیت های قبلی خود را تکرار کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید