پروژه‌های جدید پیرمردهای هالیوود | اتاق خبر
کد خبر: 379653
تاریخ انتشار: 16 آبان 1395 - 18:10
اگرچه گرد پیری حسابی ستارگان تکرار نشدنی سینما در دهه‌ی هفتاد را در بر گرفته، ولی آن نسل از بازیگران هنوز به فکر بازنشستگی نیافتاده و با قدرت به کار خود ادامه می‌دهند.

 به گزارش اتاق خبر، اگرچه گرد پیری حسابی ستارگان تکرار نشدنی سینما در دهه‌ی هفتاد را در بر گرفته، ولی آن نسل از بازیگران هنوز به فکر بازنشستگی نیافتاده و با قدرت به کار خود ادامه می‌دهند.

الیویه آسایاس کارگردان مشهور فرانسوی که امسال جایزه بهترین کارگردانی را هم از جشنواره کن دریافت کرد و نگارش فیلمنامه‌ی اثر جدید رومن پولانسکی را هم بر عهده داشته بزودی یک تریلر سرقتی را جلوی دوربین می‌برد.

«چشم بت» داستان سارقی با نقش‌آفرینی رابرت پتینسون است که با دزدیدن یک الماس آبی ارزشمند از رئیس مافیای شیکاگو دعوای بزرگی را به راه می‌اندازد. پیش از این قرار بود که رابرت دنیرو نقش این مافیا را بازی کند اما سیلوستر استالون جایگزین او شده. ریچل وایز هم دیگر بازیگر این فیلم خواهد بود.

از سوی دیگر آل پاچینو هنوز خستگی‌ناپذیر و به دنبال تجربه‌های سینمایی جدید است. این غول بازیگری در فیلمی از یک کارگردان جوان با عنوان «مامور اعدام» به همراه کارل اربن و بریتنی اسنو حضور پیدا خواهد کرد. داستان درباره کارآگاه سالخورده‌ای است که به دنبال یک قاتل زنجیزه‌ای می‌گردد که آدم‌ها بر اساس بازی کودکانه «مامور اعدام» می‌کشد. فیلمبرداری دو هفته دیگر آغاز خواهد شد. 

دنیای تصویر آنلاین

نظرات
ADS
ADS
پربازدید