معینی: کی‌روش میانگین سنی تیم ملی را به عدد خوبی رسانده است | اتاق خبر
کد خبر: 380031
تاریخ انتشار: 19 آبان 1395 - 04:15
تیم ملی با حمایت همه جانبه می‌تواند به جام جهانی صعود کند
کی روش با اعتماد به بازیکنان جوان میانگین سنی تیم ملی را به شرایط بسیار خوبی رسانده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، فریدون معینی، عضو کمیته فنی و توسعه فوتبال گفت: بازی با گینه می تواند شرایط خوبی برای تیم ملی مهیا کند، تا بازیکنان بتوانند به مرور کارهای تاکتیکی  انجام شده در تمرینات بپردازند.

وی در ادامه درباره برگزاری بازی‌های دوستانه با تیم‌های مختلف گفت: فراهم کردن شرایط بازی دوستانه با تیم های مطرح دنیا یک پروسه زمان بر است. تمام تیم های طراز اول دنیا برنامه‌ها و بازی‌های دوستانه خود را بین 6 ماه تا یکسال برنامه‌ریزی می‌کنند و اینگونه نیست که هر زمان که درخواستی برای بازی دوستانه داشتند، بلافاصله پاسخ دهند. انتخاب یک تیم برای انجام بازی دوستانه شرایط خاصی دارد که فقط کادر فنی و سر مربی به این مسئله اشراف دارند و در هر بازی به دنبال اهداف خاصی هستند تا تیم خود را به شرایط آمادگی مناسب برسانند.

معینی درباره تیم ملی بیان کرد: کی‌روش با اعتماد به بازیکنان جوان میانگین سنی تیم ملی را به عدد بسیار خوبی نزدیک کرده و در این مدت این بازیکنان دارای تجربه های گرانقدری شده‌اند. فهرست اسامی تیم ملی نشان می‌دهد که از نظر فنی اختلاف چندانی در بین نفرات وجود ندارد. همانطور که این بازیکنان توانستند نظر سرمربی را در بازی‌های گذشته جلب کنند، چه بسا با میدان دادن به بازیکنان جانشین، آنها هم بتوانند قابلیت‌های خود را به خوبی نمایش دهند.

وی در پایان درباره بازی با سوریه تاکید کرد: در فوتبال امروز هیچ مسابقه‌ای را نمی توان ساده در نظر گرفت. تمام کشورها سخت در تلاش هستند تا از اعتبار خود دفاع کنند و برای هر بازی برنامه دارند. بنابراین ملی‌پوشان باید با تمام وجود برای کسب سه امتیاز بازی به میدان بروند. تیم ملی اعتبار ما است، در شرایط کنونی باید حمایت همه جانبه از تیم ملی صورت گیرد تا بتوانیم با اقتدار به جام جهانی صعود کنیم.

 /انتهای پیام

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید