تمام مربیان ناکام اینتر در 6 سال اخیر+ عکس | اتاق خبر
کد خبر: 380162
تاریخ انتشار: 20 آبان 1395 - 02:04
در طول 6 سال گذشته 10 سرمربی بر نیمکت اینتر نشستند که همه آنها به شکلی دوران بدی را در این تیم سپری کردند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، اینتر سه شنبه سرمربی جدید باشگاه را معرفی کرد. استقانو پیولی از این پس هدایت تیم ایتالیایی را برعهده خواهد گرفت. او جانشین فرانک دی‌بوئر شد که به علت کسب نتایج ضعیف، هفته گذشته اخراج شد. در 6 سال گذشته پس از جدایی ژوزه مورینیو، 10 مربی هدایت این تیم را بر عهده گرفتند اما هیچ یک نتوانستند همچون سرمربی پرتغالی موفق عمل کنند. در ادامه به 10 سرمربی اشاره می شود.

رافائل بنیتس

او در سال 2010 پس از جدایی مورینیو هدایت اینتر را بر عهده گرفت و تنها در 25 بازی بر نیمکت این تیم نشست. سرمربی اسپانیایی در این مدت 12 برد، هفت شکست و 6 تساوی به دست آورد.

لئوناردو

این سرمربی برزیلی از 29 دسامبر جایگزین بنیتس اسپانیایی شد و تا یک جولای 2011 در این تیم ماند. نرآتزوری ها 32 بازی را با هدایت این سرمربی تجربه کردند و 21 پیروزی کسب کردند. آن ها 65 درصد بازی ها را برد پشت سر گذاشتند.

جامپیرو گاسپرینی

این مربی ایتالیایی سال 2011 به اینتر پیوست اما تنها در 5 بازی هدایت این تیم را بر عهده داشت. تیم گاسپرینی در این بازی ها هیچ پیروزی کسب نکرد و چهار شکست و یک تساوی را بر جای گذاشت.

کلودیو رانیری

رانیری دیگر سرمربی ایتالیایی بود که در این 6 سال به اینتر آمد. او 22 سپتامبر سال 2011 به عنوان سرمربی جدید نراتزوری معرفی شد و در 35 بازی بر نیمکت این تیم نشست. رانیری 26 مارس 2012 این تیم را ترک کرد.

آندرا استراماچونی

این مربی نیز پس از رانیری هدایت اینتر را بر عهده گرفت و 65 بازی بر نیمکت این تیم نشست. او در این مدت 31 پیروزی، 23 شکست و 11 مساوی کسب کرد.

والتر ماتزاری

24 مارس ششمین سرمربی بر نیمکت این تیم نشست. ماتزاری ایتالیایی 58 بازی در این اینتر حضور داشت و توانست 62 درصد بازی ها را با پیروزی پشت سر بگذارد.

روبرتو مانچینی

مانچینی بیشترین حضور را در این تیم داشت. سرمربی ایتالیایی دوباره از سال 2014 تا 2016 هدایت اینتر را بر عهده گرفت و 77 بازی را نرآتزوری ها پشت سر گذاشت اما نتوانست برخلاف دوره گذشته عنوانی با این تیم کسب کند.

فرانک دی بوئر

دی بوئر که سابقه هدایت آژاکس را در کارنامه خود داشت، در تابستان 2016  با تیم ایتالیایی قرارداد امضا کرد اما نتوانست توفیقی کسب کند و پس از 14 بازی از سمت خود اخراج شد.

استفانو وکی

اینتر پس از اخراج دی بوئر در روز سه شنبه، دو روز بعد در لیگ اروپا به مصاف حریف خود رفت و وکی به عنوان سرمربی موقت این تیم بر نیمکت نشست. او تنها دو بازی هدایت اینتر را بر عهده داشت.

استفانو پیولی

پیولی ایتالیایی سرمربی جدید اینتر در نخستین بازی اش پس از فیفا دی، داربی میلان را تجربه خواهد کرد. پیروزی در این دیدار می تواند یک امتیاز مثبت برای او باشد.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید