Performancing Metrics

تردد یک میلیون و 150 هزار زائر اربعین از مرزهای کشور تاکنون | اتاق خبر
کد خبر: 380689
تاریخ انتشار: 24 آبان 1395 - 10:38
وزیر کشور در مرز شلمچه خبر داد
وزیر کشور در مرز شلمچه گفت: در حال حاضر یک میلیون و 150 هزار نفر از مرزهای کشور تردد کرده اند که نسبت به سال گذشته در مقطع زمانی مشابه افزایش صددرصدی داشته است.

سفر رحماني فضلي وزیر کشور به تبریز

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه بازدید از پایانه مسافری شلمچه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه وضعیت تردد زائران بسیار خوب است، اظهار کرد:‌ توزیع زائران امسال به خوبی انجام شده است و تلاش کرده ایم که تردد زائران بیشتر از مرز چذابه و شلمچه انجام شود.

وی افزود: امسال ‌بیش از 50 درصد زائران اربعین از مرز چذابه و شلمچه تردد کرده اند.

وزیر کشور تصریح کرد:‌ در حال حاضر یک میلیون و 150 هزار نفر از مرزهای کشور تردد کرده اند که نسبت به سال گذشته در مقطع زمانی مشابه افزایش صددرصدی داشته است.

رحمانی فضلی با اشاره به برنامه ریزی در خصوص بازگشت زائران، گفت:‌ امیدواریم برگشت زائران نیز با همین روند انجام و برگشت زائران به خوبی مدیریت و کنترل شود.

وی با ابراز رضایت از خدمات رسانی توسط مردم در پایانه های مرزی عنوان کرد: ‌امکانات توسط مردم ارایه می شود زحمت و تلاش های بسیاری می کنند و این خدمت رسانی رضایت بخش است.

رحمانی فضلی  که صبح یکشنبه با رییس جمهور وارد استان خوزستان شد، در پایانه مرزی شلمچه حضور  یافت و  از سالن جدید مسافری 50 هزار نفری شلمچه بازدید کرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید