ورزشگاه ماهشهر نمی‌تواند میزبان دیدار شهرداری - گسترش فولاد در جام حذفی باشد | اتاق خبر
کد خبر: 380884
تاریخ انتشار: 25 آبان 1395 - 04:54
رئیس هیات فوتبال خوزستان:
رییس هیات فوتبال خوزستان توضیحاتی درباره عدم برگزاری دیدار تیم‌های شهرداری ماهشهر و گسترش فولاد از سری رقابت‌های جام حذفی به میزبانی ماهشهر، ارائه داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، عبدالکاظم طالقانی اظهار کرد: طی دو مرحله، نماینده سازمان لیگ با حضور در ماهشهر به بررسی شرایط ورزشگاه این شهرستان پرداخت و این ورزشگاه را از نظر امکاناتی، ‌زمین چمن و امنیتی مورد بررسی قرار داد.

وی گفت: ‌طبق گزارشی که در مرحله اول تهیه شد، سازمان لیگ به ما اعلام کرد که در این ورزشگاه نمی‌شود مسابقات لیگ برتر، جام‌حذفی و لیگ یک را برگزار کرد و به خاطر همکاری، اجازه بازی‌های لیگ دو را در این ورزشگاه می‌دهیم. من باز هم صحبت کردم ولی تاکید داشتند که ورزشگاه مساعد میزبانی نیست.

رییس هیات فوتبال خوزستان افزود: روز گذشته (یکشنبه) نیز با حضور در سازمان لیگ، با رییس این سازمان در این رابطه صحبت کردم و خواستم با توجه به این‌که علاقه‌مندان این تیم دوست دارند تیم‌شان از شرایط میزبانی استفاده کند، اگر امکانی هست بازی در ماهشهر برگزار شود که رییس سازمان لیگ به من گفت چیزی که ممکن نیست را چگونه بگویم ممکن است؟

وی بیان کرد: ‌تمام تلاش‌مان را کردیم که میزبانی در ماهشهر باشد ولی با توجه به شرایطی که اشاره کردم، شدنی نیست.

طالقانی عنوان کرد:‌ ما هم به مسوولان باشگاه شهرداری ماهشهر اعلام کردیم که تا عصر امروز (دوشنبه) یکی از شهرستان‌های اهواز و آبادان را برای بازی روز جمعه (۲۸ آبان ماه) انتخاب کنند که اگر این کار را نکردند، ما خودمان ورزشگاه غدیر اهواز را به سازمان لیگ معرفی می‌کنیم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید