Performancing Metrics

منچستریونایتد را از جمع مدعیان خارج نکنید | اتاق خبر
کد خبر: 381037
تاریخ انتشار: 25 آبان 1395 - 21:26
مایکل کریک:
هافبک شیاطین سرخ اظهار کرد هیچ‌کس نباید یونایتد را از جمع مدعیان قهرمانی لیگ برتر خارج کند.

کریک

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، با وجود آنکه منچستریونایتد این فصل فراز و نشیب زیادی در لیگ برتر داشته اما در حال حاضر در رده ششم جدول رده‌بندی قرار گرفته است. با این حال مایکل کریک خوشبین است تا منچستریونایتد بتواند قهرمانی در لیگ برتر انگلیس را برای اولین بار بعد از رفتن الکس فرگوسن تجربه کند.

او درباره این موضوع گفت: می‌خواهیم در صدر جدول قرار بگیریم. فراز و نشیب زیادی داشتیم. آن را قبول داریم ولی هنوز تسلیم نشدیم. هنوز خیلی زود است که بخواهیم درباره تیم‌های صدرنشین و قهرمان صحبت کنیم. کیفیت بالایی داریم و بازیکنان ما این خودباوری را دارند که می‌توانند در صدر قرار بگیرند.

هافبک باتجربه تیم منچستریونایتد ادامه داد: نتایجی که این فصل در لیگ برتر کسب کردیم، چیزی نبوده که می‌خواستیم. این نتایج تغییر خواهد کرد. هنوز به کریسمس هم نرسیدیم و بازی‌های بسیار زیادی باقی مانده است. معتقدیم هر چقدر به پایان فصل نزدیک‌تر شویم، می‌توانیم به صدر جدول نزدیک‌تر باشیم.

منچستریونایتد شنبه هفته آینده در دیداری حساس در هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس، در خانه به دیدار آرسنال خواهد رفت. کریک در این فصل در تمامی بازی‌هایی که برای یونایتد بازی کرده، تیمش شکست نخورده است. او درباره بازی با توپچی‌های شهر لندن نیز گفت: آرسنال بازیکنان خوب زیادی دارد. آن‌ها در خط حمله تیم خطرناکی هستند. اکنون هم در جدول بالای ما قرار دارند ولی می‌دانم برابر آرسنال به برد خواهیم رسید. اگر بتوانیم آرسنال را ببریم، شرایط خوبی پیدا می‌کنیم و در مسیر درستی قرار خواهیم گرفت.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید