رضایت الکسیس سانچس از تغییر پُستش در آرسنال | اتاق خبر
کد خبر: 381038
تاریخ انتشار: 25 آبان 1395 - 21:34
مهاجم گلزن آرسنال بر این باور است که تغییر پست او در این پست توانسته به سودش باشد.

الکسیس سانچس

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، الکسیس سانچس در چند فصل گذشته در پست مهاجم کناری زیر نظر ونگر فعالیت کرد اما او در آغاز این فصل در پست مهاجم مرکزی فعالیت کرده و عملکرد خوبی هم از خود به جا گذاشته است. او در صحبت‌هایی از شرایطش در آرسنال ابراز رضایت و عنوان کرد قصد دارد زیر نظر ونگر فوتبالش را ادامه بدهد.

الکسیس سانچس که زوج اولیویه ژیرو در خط حمله آرسنال است، در این زمینه گفت: از اینکه مهاجم مرکزی تیمم باشم خوشحالم چراکه بیشتر می‌توانم در جریان بازی قرار بگیرم. البته هر جا که ونگر بخواهد،بازی می‌کنم اما اولویتم مهاجم مرکزی است. وقتی مهاجم کناری بازی می‌کردم، مجبور بودم به کناره‌های زمین بروم و توپ‌ربایی کنم. همین باعث می‌شد از خط حمله دور شوم اما اکنون شرایط برایم بهتر شده است و می‌توانم بیشتر در خط حمله تیمم فعال باشم. فرقی نمی‌کند من یا ژیرو در ترکیب قرار بگیریم. هر دوی ما متناسب با نیاز تیم و ونگر به زمین می‌رویم.

الکسیس سانچس این فصل در 15 بازی خود برای آرسنال در تورنمنت‌های مختلف موفق شده است 8 گل به ثمر برساند. او در پایان گفت: شرایط خوبی در آرسنال داریم. در لیگ قهرمانان اروپا توانستیم صعودمان را قطعی کنیم و در بین تیم‌های مدعی لیگ برتر قرار داریم. باید امتیاز گرفتن‌هایمان را ادامه بدهیم تا بتوانیم در ابتدای کریسمس برای رسیدن به عناوین مختلف تلاش کنیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید