Performancing Metrics

اتوبوس‌های فرسوده از بعد آلودگی هوا و ایمنی خطر آفرین هستند | اتاق خبر
کد خبر: 381076
تاریخ انتشار: 26 آبان 1395 - 02:39
مدیرعامل اتوبوسرانی:
مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی بااشاره به اینکه تفاهم نامه باهفت شرکت داخلی برای نوسازی اتوبوس‌ها بسته شده است، گفت: اتوبوس‌های فرسوده از بعد آلودگی هوا و ایمنی خطر آفرین هستند و باید نوسازی شوند، این در حالی است که این بار نوسازی تنها به دوش شهرداری افتاده است

اتوبوس

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، پیمان سنندجی با اشاره به اینکه طرح نوسازی مینی‌بوس‌ها با موفقیت انجام شده است، گفت: خوشبختانه در این طرح توانستیم معضل مینی‌بوس‌های فرسوده را حل کنیم.

وی با تاکید بر اینکه نوسازی ناوگان اتوبوسرانی در حال اجرایی شدن است، گفت: در حال حاضر با انعقاد تفاهم نامه با هفت شرکت داخلی، نوسازی ناوگان اتوبوس رانی شروع شده است و ٣١٠٠ دستگاه اتوبوس به روش پیمایشی و خرید خدمات به سیستم اتوبوسرانی وارد می‌شوند.

به گفته سنندجی، طبق بخشنامه دولت، اگر از برخی شرکت‌های داخلی اتوبوس گازسوز خریداری شود، تسهیلاتی با سودهای کم بازده در اختیار خریداران قرار می‌دهند.

بر اساس گزارش سایت تهران سما، وی با انتقاد از عدم کمک دولت در نوسازی ناوگان گفت: متاسفانه دولت به تعهدات خود مبنی بر نوسازی اتوبوس ها کمک نمی‌کند و کرایه‌ها نیز مطابق معیار بخش خصوصی نیست، بنابراین همه مشکلات نوسازی اتوبوس‌ها به دوش شهرداری تهران افتاده است که حالا برای رفع این معضل از بخش خصوصی نیز کمک گرفته است.

به گفته سنندجی تا پایان امسال ٤٥٠ دستگاه اتوبوس نو به ناوگان جدید به ناوگان اتوبوسرانی اضافه می‌شود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید