Performancing Metrics

خدمات درمانی رایگان در 3 مرکز درمانی تامین اجتماعی تهران در روز اربعین | اتاق خبر
کد خبر: 381201
تاریخ انتشار: 27 آبان 1395 - 11:57
مدیرکل درمان تأمین اجتماعی استان تهران، از ارائه خدمات درمانی رایگان در دو پلی‌کلینیک و یک درمانگاه تحت پوشش این اداره کل در روز اربعین حسینی خبر داد.

 به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمد تقی خسروانی مقدم در این باره اظهار کرد: در راهپیمایی اربعین حسینی که  از میدان امام حسین (ع) تا حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع ) جریان دارد مراکز درمانی در طول مسیر راهپیمایی مراجعین و بیماران را به صورت رایگان ویزیت و درمان می‌کند.
مدیرکل درمان تأمین اجتماعی استان تهران ابراز کرد: کلینیک شهید سلیمانی واقع در شهر ری و پلی کلینیک فداییان اسلام  واقع در خیابان فدائیان اسلام و درمانگاه باقر شهر واقع در باقر شهر  آماده ارائه خدمات درمانی مطلوب به همه مردم اعم بیمه شده و افراد فاقد دفترچه درمانی است.
وی یاد آور شد: زائران اربعین حسینی (ع) می توانند از ٧  صبح روز یکشنبه تا ساعت ١٦ همان روز برای ویزیت و دریافت خدمات درمانی  مطلوب به این سه مرکز درمانی فوق مراجعه کنند.
خسروانی مقدم خاطر نشان کرد: بیمارانی که پزشک معالجشان تشخیص دهد نیاز به درمان بیشتری دارند با هماهنگی مرکز فوریتها پزشکی به مراکز درمانی پیش بینی شده اعزام خواهند شد و از خدمات درمانی بیشتری بهره خواهند برد.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید