Performancing Metrics

بانک توسعه صادرات ایران با 105 بانک خارجی روابط کارگزاری برقرار کرد | اتاق خبر
کد خبر: 381625
تاریخ انتشار: 2 آذر 1395 - 01:43
در حوزه تخصیص ارز در کشورهای آسیایی چون چین، کره جنوبی، هند ، عمان، قطر، ترکیه از طریق ارزهای یورو ، یوان ، وون ، روپیه ، ریال عمان ، ین ژاپن و لیر ترکیه مبادلات وجوه انجام می‌پذیرد.

اتاق خبر: از بانک توسعه صادرات، فعالیت های این بانک به منظور افزایش ارتباطات بین بانکی در حوزه بین الملل زمینه ساز برقراری روابط کارگزاری با بسیاری از بانک ها در سراسر جهان شده است.

بر اساس این گزارش، بانک توسعه صادرات توانسته است درحوزه برقراری روابط کارگزاری در مجموع در 20 کشور اروپایی با 64 بانک، در 17 کشور آسیایی با 36 بانک، چهار بانک در منطقه آفریقا و یک بانک در آمریکای لاتین ارتباط برقرار کند.

این گزارش می افزاید: در حوزه تخصیص ارز در کشورهای آسیایی چون چین، کره جنوبی، هند ، عمان، قطر، ترکیه از طریق ارزهای یورو ، یوان ، وون ، روپیه ، ریال عمان ، ین ژاپن و لیر ترکیه مبادلات وجوه انجام می پذیرد.

بر اساس این گزارش، همچنین در کشورهای اروپایی آلمان، اتریش، ایتالیا، بلژیک، سوییس و فرانسه نیز ارزهای یورو و فرانک سوییس قابل مبادله خواهند بود.

این گزارش می افزاید: روابط سوییفتی بانک توسعه صادرات با برخی از بانک های هدف در سراسر جهان در حال حاضر فعال شده، برخی دیگر در حال تبادل مدارک و اسناد کارگزاری بوده و در شماری دیگر نیز افتتاح حساب برای برقراری روابط کارگزاری صورت پذیرفته است.

مشتریان بانک توسعه صادرات برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی مبادلات ارزی از قبیل گشایش اعتبار اسنادی و صدور حواله و برات در خارج از کشور می توانند با مراجعه به شعب این بانک از جزییات روابط با کارگزاران فعال اگزیم بانک ایران باخبر شوند.

ایلنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید