آلفارومئو هم وانت ساخت | اتاق خبر
کد خبر: 382540
تاریخ انتشار: 8 آذر 1395 - 00:53
در این طرح اولیه سقف خودرو کوتاه و گرد شده است. خودرو همچنان تحت تاثیر مدل رسمی نمایش داده شده در نمایشگاه لس‌آنجلس است.

به گزارش اتاق خبر  به نقل از "کاراسکوپ"، پایه اصلی این خودرو احتمالی در آینده از مدل استلویو – اولین SUV – این برند گرفته شده است. گروه طراحی X-TOMY نیز پشت طراحی این رندر قرار گرفته است تا با بازطراحی دوباره این SUV ایتالیایی را به پیک‌آپ تبدیل کند. مسلما در این رندر نمای پشت خودرو کاملا متحول می‌شود.

پیک‌آپ احتمالی آلفارومئو را ببینید

در این طرح اولیه سقف خودرو کوتاه و گرد شده است. خودرو همچنان تحت تاثیر مدل رسمی نمایش داده شده در نمایشگاه لس‌آنجلس است. چرخ‌های استفاده شده در استلویو، کالیپرهای قرمز ترمز، بسته‌های ویژه، موتور 2.9 لیتری قدرتمند، موتور توئین توربوی V6 در زیر کاپوت از گزینه‌های احتمالی پیک‌آپ آینده آلفارومئو خواهند بود. موتور این خودرو توسط گروه فراری توسعه یافته است و از مدل جولیا قدرتمندتر است.

براساس پیش‌بینی‌ها SUV جدید تنها به 3.9 ثانیه برای رسیدن به شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت نیاز دارد و می‌تواند با شتاب 248 کیلومتر در ساعت به مسیر خود ادامه دهد. موتور این خودرو با گشتاور 600 نیوتن‌متر خروجی برابر 505 اسب‌بخار دارد. بر اساس احتمالات این خودرو مانند عموزاده بزرگ خود با یک سامانه انتقال قدرت 8 سرعته با قابلیت محرک تمام چرخ مجهز خواهد شد.

94105

منبع: عصرایران

نظرات
ADS
ADS
پربازدید