قطار تغییرات استانداری خوزستان به ایستگاه معاونت عمرانی رسید | اتاق خبر
کد خبر: 382735
تاریخ انتشار: 9 آذر 1395 - 18:31
سرانجام زمزمه های اخیر تغییرات در معاونت عمرانی استانداری خوزستان رنگ واقعیت به خود گرفت و احمد سیاحی با تمدید ماموریت خود موافقت نکرد.

اتاق خبر: وقتی در آخرین روزهای خرداد امسال غلامرضا شریعتی به عنوان استاندار خوزستان از سوی هیئت دولت معرفی شد، زمان زیادی طول کشید تا قطار تغییرات در استانداری خوزستان به ایستگاه معاونت عمرانی برسد.

این قطار که خیلی ها، پیش از این سرعت بیشتری برای آن متصور بودند پیش از این در دو ایستگاه مهم معاونت سیاسی اجتماعی و معاونت امور اقتصادی متوقف شده بود و مهرماه امسال بود که علی حسین حسین زاده به جای فرج الله خبیر در معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری و سید علی بحرینی مقدم به جای مهرداد نیکو در معاونت هماهنگی امور اقتصادی، توسعه منطقه ای و اموربین الملل استانداری خوزستان صاحب خانه شدند.

اما حکایت تغییرات بسیار با وسواس دنبال شد به خصوص اینکه خود سیاحی همان روزی که عبدالحسن مقتدایی به صورت ناگهانی از سمت استانداری خوزستان برکنار شد و حتی قبل از آن استعفای خود را تقدیم استاندار کرده بود.

سیاحی اما هفته قبل مدت ماموریتش از وزارت نیرو به وزارت کشور پایان یافت و به خواست خودش، این ماموریت تمدید نشد تا او مجددا بعد از سه سال به خانه اصلی خود یعنی شرکت آب و فاضلاب کشور بازگردد و به نظر می رسد به زودی در وزارت خانه نیرو صاحب سمتی جدید شود.

گمانه زنی های برای تصدی معاونت عمرانی در همان روزهای اولیه آمدن شریعتی داغ داغ بود و هر روز از سوی جریانی و گروهی فردی به عنوان گزینه جدی معرفی می شد. حتی عکس یکی از گزینه ها در فرودگاه شکار شد و در شبکه های اجتماعی پخش شد که این همان مرد عمران جدید خوزستان خواهد بود ولی شریعتی در خصوص تغییر در معاونت عمرانی بسیار دست به عصا حرکت کرد.

هر چند با رفتن سیاحی، اکنون سمت معاونت عمرانی که بسیار مهم و اثر گذار است خالی شده ولی منابع آگاه در استانداری خوزستان خبر می دهند که حکم معاون عمرانی جدید نگارش شده و روی میز استاندار خوزستان و تنها منتظر امضای شریعتی مانده است.

گفته می شود حکم جدید سرپرستی معاونت عمرانی استانداری خوزستان به فرامند هاشمی زاده خواهد رسید او که تصدی شهرداری اهواز، یک دوره نمایندگی مردم اهواز در مجلس، معاونت عمرانی استانداری خوزستان، مدیرعامل سازمان قطار شهری و مدیرعاملی پتروشیمی آبادان و ... در کارنامه اش دیده می شود و همه از آن به عنوان شاخص ترین شهردار اهواز نام می برند.

شاخصه مهم سیاحی حرف زدن با زبان علمی در خصوص جلوگیری از انتقال آب از سرشاخه های کارون بود ولی حالا باید دید معاون جدید عمرانی استانداری خوزستان چه شاخصه ای از خود به نمایش خواهد گذاشت.

مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید