Performancing Metrics

ایجاد کارگروهی برای بازنگری آیین نامه ها در دانشگاه علمی کاربردی | اتاق خبر
کد خبر: 385141
تاریخ انتشار: 27 آذر 1395 - 12:36
معاون پژوهشی دانشگاه جامع علمی کاربردی از تشکیل کارگروه های بررسی و اصلاح آیین نامه ها در حوزه پژوهش و فناوری در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش اتاق خبر  به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، امید بزرگ حداد در نشست روسای واحدهای استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: درصدد تشکیل کارگروه هایی در خصوص بررسی و اصلاح آیین نامه های موجود و فراهم کردن زیر ساخت هایی برای تسریع در امور بررسی های مراکز رشد این دانشگاه هستیم.  

وی با اشاره به تعداد فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: درصدد انجام رایزنی هایی با وزارت علوم هستیم و قرار است با ایجاد و ترمیم سامانه، بستر مناسبی برای تمامی دانشجویان این دوره ها ایجاد شود.  

بهروز غلامپور دهکی سرپرست دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز در این نشست به پایش شاخص های پیشرفت برنامه های کلان دانشگاه، آرشیو و کتابخانه دیجیتالی و ایمیلی از طریق ایجاد سامانه های مناسب و پیشرفته اشاره کرد.

وی همچنین پیشنهاد کرد پرتال دانشگاه به نحوی طراحی شود که بتواند امکانات مناسبی برای سرویس دهی به صورت مخاطب محور را ارائه کند.  

محمد حسین موسی زاده سرپرست دفتر امور پژوهشی و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز در این نشست گفت: توسعه مراکز رشد و برگزاری استارت آپ ها از اولویت های پژوهشی این دانشگاه است.

وی تاکید کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی می تواند در مراکز رشد به تولید دستاوردهای تحقیقاتی بپردازد تا از این طریق زمینه سرمایه گذاری در تحقیقات این دانشگاه فراهم شود.

سرپرست دفتر امور پژوهشی و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی خاطرنشان کرد: بنابراین می توان در شهرهای مختلف متناسب با صنایع، خوشه های فناوری ایجاد کرد تا از این طریق بازار محصولات استانی این دانشگاه راه اندازی شود.

میرجمالی سرپرست دفتر ارتباط با صنعت و کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز در این نشست گفت: این دفتر از فروردین سال ۹۰ فعالیت خود را در زمینه های ترویج و فرهنگ سازی، آموزش، پژوهش، مشاوره و حمایت از فعالیت های کارآفرینی آغاز کرده است.

وی افزود: اشاعه فرهنگ کارآفرینی و نوآوری، ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی در زمینه کارآفرینی و حمایت از دانشجویان کارآفرین در دستور کار این دفتر قرار دارد.

سرپرست دفتر ارتباط با صنعت و کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار داشت: در ۱۲۰ مرکز و با ارائه ۲۳۲ ایده، رویدادهای ایده تاب و راهکار تبدیل ایده به محصول در حال برگزاری است.

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید