Performancing Metrics

برخورد با واحدهای صنفی استفاده‌کننده از کلمات نامأنوس در تابلوهای صنوف | اتاق خبر
کد خبر: 385408
تاریخ انتشار: 29 آذر 1395 - 23:06
نایب رئیس اول اتاق اصناف استان البرز با بیان اینکه واحدهای صنفی اجازه استفاده از الفاظ بیگانه و نامأنوس در تابلوهای خود را ندارند، گفت: نظارت بر این موارد در دستور کار اتاق اصناف قرار می‌گیرد.

اتاق خبر:بهروز حصاری با اشاره به اینکه واحدهای صنفی اجازه استفاده از الفاظ بیگانه و نامأنوس در تابلوهای خود را ندارند، اظهار داشت: اصناف استان البرز در بحث اندازه و شکل تابلوها ارتباط خوبی با دستگاه زیباسازی شهرداری دارد.

نائب رئیس اول اتاق اصناف استان البرز ادامه داد: در نامگذاری واحدهای صنفی نظارت اتاق اصناف و اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی بر آن‌ها وجود دارد.

وی با اشاره به طرح  ساماندهی واحدهای صنفی فاقد پروانه، گفت: اتاق اصناف البرز به همه اتحادیه‌های تحت پوشش خود در زمینه عدم استفاده از کلمات نامانوس تاکید کرده و در کنار طرح ساماندهی این امر هم در دستور کار اتاق اصناف و بازرسی نظارت قرار می‌گیرد.

حصاری با بیان اینکه از مردم درخواست همکاری در این زمینه را داریم، افزود: اگر مردم با موردی برخورد کردند با اتاق اصناف درمیان بگذارند.

وی با اشاره به کارگروه تخصصی شورا و اصناف درباره مشکلات در شهرداری‌ها،‌ اظهار داشت: این کارگروه درباره بررسی مشکلات تابلوهای اصناف، عوارض و دستفروشان است.

حصاری با بیان اینکه در شورا با توجه به نزدیک شدن به سال نو، مشکلات و معضلات در مورد دستفروشان مطرح شد، ادامه داد: دستفروش‌ها قابل حذف نیستند و باید ساماندهی شوند. شهرداری زمینی را در اختیار قرار دهد و اصناف دستفروش‌ها را شناسایی کنند تا ساماندهی آن‌ها انجام شود.

نائب رئیس اول اتاق اصناف البرز با اشاره به شناسایی بخشی از دستفروش‌‌ها،‌ گفت: در صورت همکاری شهرداری می‌توانیم دستفروش‌ها را ساماندهی کنیم.

وی با بیان اینکه شورای شهر در این زمینه قول‌هایی به اصناف داده‌ است، افزود: برای ساماندهی دستفروش‌ها و جانمایی آن‌ها در بازارچه‌های موقت قوانین و چهارچوبی قرار داده می‌شود.

تسنیم

نظرات
ADS
ADS
پربازدید