Performancing Metrics

سری هفتم «بازی تاج و تخت» با کاراکترهای جدید+تصاویر | اتاق خبر
کد خبر: 385446
تاریخ انتشار: 30 آذر 1395 - 06:08
در عکس های جدیدی که از مجموعه بازی تاج و تخت منتشر شده است حضور شخصیت های بیشتری در فصل هفتم سریال دیده می شود.

به گزارش اتاق خبر، فیلمبرداری فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones)چند ماهی می شود که شروع شده است و هنوز ادامه دارد. با این حال شبکه HBO ، هنوز  اطلاعاتی از اتفاقات و فهرست بازیگران این فصل، منتشر نکرده است.

gameoftoroo95.09_2.jpg

با این وجود، طبق عکس های تازه منتشر شده از پشت صحنه فیلمبرداری فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت، می بینیم که ارون دمپ با بازی پیلو اسبک، عموی شیطانی تیان گریجوی، دوباره برگشته و موفق شده شخصیت‌های نام آشنایی مثل یارا گریجوی با بازی جما ولان، الاریا با بازی ایندیرا وارما و تاین سند با بازی روزابل لورنتی سلرز، را دستگیر کند و آن‌ها را از خیابان‌های بارانی کینگز لندینگ به زندان انتقال بدهد. اینها مواردی است که تصاویر تازه منتشر شده به ما می گویند.

gameoftoroo95.09_1.jpg

شایعه بود که ارون در یک جنگ دریایی بزرگ پیروز شده و حداقل یکی اعضای مارهای شنی را به قتل رسانده است که در این تصاویر ما دو شخصیت اوبرا با بازی کیشا کاستل-هیوز و نایمریا با بازی جسیکا هنویک، را نمی بینیم که با توجه به این تصاویر، احتمال مرگ یکی از این دو شخصیت یا هر دو نفر افزایش یافته است. با این حال، احتمال این که این دو شخصیت توانسته باشند از این نبرد مرگبار فرار کنند نیز همچنان وجود دارد.

gameoftoroo95.09_3.jpg

فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت کمی دیرتر از حد معمول به روی آنتن می‌رود. این سریال قرار است به جای پخش در ماه آوریل، در طول تابستان سال ۲۰۱۷ میلادی از شبکه HBO پخش شود. فصل هفتم این سریال کوتاه‌تر از فصل‌های گذشته خواهد بود و قرار است در هفت قسمت پخش شود.

gameoftoroo95.09_4.jpg

  gameoftoroo95.09_5.jpg

 gameoftoroo95.09_6.jpg

سی و یک نما

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید