صعود دراماتیک تراکتورسازی به فینال جام حذفی | اتاق خبر
کد خبر: 386110
تاریخ انتشار: 11 دی 1395 - 18:41
ذوب آهن ۲ - تراکتورسازی ۳
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز موفق شد پس از ۱۲۰ دقیقه تلاش، با نتیجه ۳ بر ۲ مدافع عنوان قهرمانی را شکست دهد و به فینال جام حذفی صعود کند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دو تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف هم رفتند که تیم تبریزی پس از ۱۲۰ دقیقه تلاش توانست میزبان خود را شکست دهد و حریف نفت تهران در دیدار پایانی شود.

گل‌های ذوب آهن را در این دیدار احسان پهلوان در دقیقه ۴۴ و جری بنگستون از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۱۱۹ به ثمر رساندند. گل‌های تراکتورسازی را نیز حاتمی در دقیقه ۸۹، محمد ابراهیمی در دقیقه ۹۲ و محمد نوری در دقیقه ۱۲۰ وارد دروازه رشید مظاهری کرد.

ذوب آهن در دقیقه ۷۰ با اخراج مرتضی تبریزی ۱۰ نفره شد. تراکتورسازی نیز از دقیقه ۱۱۱ با اخراج کرار جاسم، ۱۰ نفره به بازی ادامه داد.

دقیقه ۳ احسان پهلوان توپ را به تیر دروازه محمدرضا اخباری زد.

دقیقه ۲۴ ارسال ایران پوریان با ضربه سر کرار جاسم همراه شد و توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۸ شوت محمد نوری از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۰ حسینی در موقعیتی خوب با محمدرضا اخباری تک به تک شد اما پاس عجیب این بازیکن به بازیکن خودی نرسید و موقعیت از دست رفت.

دقیقه ۷۰ مرتضی تبریزی با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا تیمش ده نفره به بازی ادامه دهد.

دقیقه ۸۲ ضربه محمد ایران‌پوریان را رشید مظاهری به خوبی دفع کرد.

دقیقه ۸۶ شوت خطرناک محمد ابراهیمی با واکنش رشید مظاهری همراه شد.

دقیقه ۱۰۳ سانتر درخشان مهر به طور اتفاقی به تیر دروازه محمدرضا اخباری برخورد کرد و در ادامه جری بینگسون توپ را در موقعیت آفساید وارد دروازه کرد که داور این گل را نپذیرفت.

دقیقه ۱۱۱ کرار جاسم پس از درگیری با مدافع تیم ذوب آهن و درگیری با داور، با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج و مانع از صورت گرفتن تعویض سوم تراکتورسازی شد.

دقیقه ۱۱۵ مهاجمان تراکتورسازی در فرصتی ۲ به تک که می‌توانستند گل سوم را بزنند و اختلاف را بیشتر کنند، موقعیت را از دست دادند و نتوانستند در فاصله ۷ دقیقه مانده تا بازی صعود خود را به فینال مسجل کنند.

دقیقه ۱۱۹ و روی کرنر تیم ذوب آهن درخشان مهر با خطای مدافع تراکتورسازی متوقف شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. جری بنگستون مهاجم تعویضی ذوب آهن توپ را از روی نقطه پنالتی وارد دروازه اخباری کرد.

دقیقه ۱۲۱ و در حالی که همه منتظر شنیدن سوت داور بودند، شوت زیبای محمد نوری، به تور دروازه رشید مظاهری چسبید و تراکتور را به فینال فرستاد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید