نرخ بیمه مسئولیت نیازمند اصلاح است | اتاق خبر
کد خبر: 386380
تاریخ انتشار: 17 دی 1395 - 20:14
رئیس کل بیمه مرکزی:
رئیس کل بیمه مرکزی گفت: نرخ بیمه مسئولیت نیازمند اصلاح است و بر این اساس، بیمه مرکزی به زودی نرخ های ارشادی را باتوجه به ضریب خسارت ها محاسبه و اعلام می کند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایرنا، عبدالناصر همتی از برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای برای مدیران صنعت بیمه خبر داد و گفت: بخش عظیمی از کارکنان صنعت بیمه دارای مدرک کارشناسی و بالاتر هستند و ما در صنعت بیمه مشکل آگاهی نداشتن از تئوری و اصول بیمه نداریم بلکه مدیران ما نیاز به دوره های کاربردی و آموزشی دارند.

وی افزود: به همین منظور، برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای در دستور کار پژوهشکده قرار گرفته است تا بتوانیم از این طریق مدیران حرفه ای تربیت کنیم و به مدیران استانی هم توصیه می شود حتما در این دوره ها شرکت کنند.

رئیس کل بیمه مرکزی همچنین درباره افزایش ظرفیت های سامانه «سنهاب» گفت: این سامانه قابلیت های زیادی چون ارائه آمار عملکرد به تفکیک زیر شاخه های هر یک از رشته های بیمه ای دارد که در برنامه ریزی های بلندمدت صنعت بیمه نقش مهمی دارد.

همتی افزود: با جدیت در حال رفع ایرادها، تکمیل و استفاده از سایر ظرفیت های این سامانه هستیم.

رئیس کل بیمه مرکزی، برخورداری مدیران استانی از اختیارات لازم را از عوامل مهم در توسعه بیمه در کشور دانست و گفت: مدیران عامل باتوجه به ضریب خسارت و موقعیت استان ها اختیارات لازم را به مدیران استان ها بدهند.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید