بهره‌مندی ١١ میلیون ایرانی از دفترچه رایگان بیمه سلامت | اتاق خبر
کد خبر: 387032
تاریخ انتشار: 1 بهمن 1395 - 12:38
نوبخت اعلام کرد
معاون رئیس جمهور از بهره‌مندی ١١ میلیون نفر از دفترچه رایگان بیمه سلامت در دو سال اخیر خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمدباقر نوبخت در دیدار مردمی با خانواده معظم شهدا و ایثارگران و نخبگان شهرستان اسدآباد، با اعلام این خبر افزود: این امر یکی از طرح‌های مهم تحول نظام سلامت در کشور است.

وی در ادامه با بیان اینکه کلیه اعتبارات سفر رئیس جمهور به همدان تا پایان سال تخصیص داده می‌شود، اظهار کرد: از ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار درنظر گرفته شده برای پروژه‌های استان همدان، ۶۰ میلیارد تومان باقی‌مانده که تا پایان سال اختصاص داده خواهد شد.

نوبخت در ادامه بیان کرد: راه‌آهن همدان- تهران ظرف چند ماه آینده راه‌اندازی می‌شود و در کنار این پروژه، ۴۳ طرح مصوب سفر ریاست جمهوری نیز به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: ۱۱ پروژه در جریان سفر ریاست جمهوری به استان همدان، برای اسدآباد مصوب شده که ۸۰۰ میلیارد تومان برای کلیه پروژه‌های استان همدان اعتبار تخصیص داده شده است.

سخنگوی دولت در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد: شهرستان اسدآباد مسیر عبور رزمندگان ما برای حضور در عملیات‌های کربلای ۴ و ۵ در سال ۶۵ بوده است.

وی با بیان اینکه ین نظام برای بقا، دفاع و صیانت از آرمان‌ها نیازمند روزآمدی و کارآمدی است، عنوان کرد: این نظام با جان‌فشانی شهدا ایجاد شده و پابرجاست و امروز به عنوان الگویی برای سایر کشورها محسوب می‌شود.

معاون رئیس جمهور با اشاره به اینکه در طول ۳۷ سال گذشته سنگ‌اندازی‌های زیادی در مسیر انقلاب صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: در دوران هشت سال جنگ‌تحمیلی برخی از منافقین زیر پرچم صدام قرار گرفتند و کسانی‌که در راه امام(ره) ایستادگی کردند، تحت راهنمایی‌های امام راحل(ره) به پیروزی رسیدند.

وی با اشاره به پیش‌بینی صحیح امام راحل(ره) درباره صدام و کشور عراق، تصریح کرد: صدام قصد ایجاد ناامنی در ایران را داشت اما اکنون در شرایطی قرار گرفته که چشم امید مردم عراق به ایران است.

نوبخت با بیان اینکه همیشه در کنار امنیت، صحت نیز وجود دارد، تأکید کرد: تمام تلاش دولت ایجاد صحت و سلامتی در بین همه مردم کشور است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید