رضایی: امیدواریم عالیشاه و نوراللهی بهتر شوند | اتاق خبر
کد خبر: 387130
تاریخ انتشار: 3 بهمن 1395 - 10:59
باتوجه به اینکه امیر قلعه‌نویی سرمربی تراکتورسازی تبریز به تازگی در مورد شرایط تیمش و بازی با پیکان صحبت کرده بود، برای نشست خبری قبل از بازی رحمان رضایی مربی تراکتوری‌ها مقابل خبرنگاران قرار گرفت.
به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایران ورزشی، رضایی در مورد بازی با پیکان می‌گوید: «در مورد بازی باید بگوییم بازی سختی است. تیم پیکان نتایج غافلگیرکننده‌ای در لیگ داشته. این تیم امتیازاتی در لیگ گرفته که بعضا عجیب بوده. آنها بازیکنان و مربیان خوبی دارند اما تراکتورسازی هم شخصیتی تیمی دارد که داخل و خارج از خانه می‌تواند به پیروزی برسد. با تمام توان به این بازی می‌رویم که بتوانیم با دست پر به تبریز برگردیم.»

رحمان رضایی درباره تیم‌های مدعی قهرمانی لیگ برتر توضیح می‌دهد: «با توجه به اینکه جدول شکل گرفته، تیم‌هایی که مدعی هستند و حتی می‌توانند به عنوان مدعی ظاهر شوند نتیجه هر بازی تعیین‌کننده است. من فکر می‌کنم تراکتورسازی و پرسپولیس مدعیان اصلی قهرمانی باشند. با توجه به نتایجی که تا الان گرفتیم و یارگیری‌هایی که کردیم نشان دادیم می‌توانیم مدعی اصلی قهرمانی باشیم اما تیم‌های دیگری مثل ذوب‌آهن و حتی خود استقلال هستند که می‌توانند خودشان را به بالای جدول برسانند.»
مربی تراکتورسازی درباره غایبان تیمش هم ادامه می‌دهد: «ادینیو و گودرزی دچار مصدومیت هستند و آنها را در اختیار نداریم. البته شرایط آنها به گونه‌ای است که از بازی بعدی یا از 10 روز آینده به ما اضافه می‌شوند.» رضایی درباره عملکرد عالیشاه و نوراللهی هم می‌گوید: «این دو نفر آرزوی هر تیمی بودند و خیلی بهتر از این هم می‌توانند ظاهر شوند. از آنها راضی هستیم ولی امیدوارم در بازی‌های بعدی خیلی بهتر بتوانند ظاهر شوند.»
 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید