پروین: خوشحالم طاهری کنار پیشکسوتان است | اتاق خبر
کد خبر: 387145
تاریخ انتشار: 3 بهمن 1395 - 12:00
علی پروین که شنبه شب در مراسم سالگرد همبازی نامدارش همایون بهزادی شرکت کرده بود در حاشیه این مراسم گفت:«خیلی خوشحالم در جمع پیشکسوتان هستم و شاگردانم را می‌بینم.
به گزارش اتاق خبر، به نقل ایران ورزشی، خیلی غصه می‌خورم که همایون بهزادی را از دست دادیم. من شاگرد همایون بهزادی بودم. او سرطلایی مملکت ما بود. حیف شد که دیگر بین ما نیست.»

سرمربی اسبق پرسپولیس درباره شرکت سرپرست باشگاه پرسپولیس در این مراسم گفت:«طاهری به مراسم پیشکسوتان آمد و خوش آمد. او باید بیشتر به پیشکسوتان سر بزند. خوشحالیم که مدیر باشگاه کنار پیشکسوتان است.»
وی درباره فاجعه پلاسکو و شهادت برخی آتش نشانان فداکار هم گفت:«کاری از دست ما برنمی آید. فقط تسلیت می‌گوییم. امیدواریم خدا صبر به خانواده‌های‌شان بدهد. هنوز نمی‌دانیم چند نفر هستند. شب عیدی هم به خانواده کسانی که از دنیا رفتند و هم کسانی که زنده هستند و جنس داخل ساختمان داشتند شوک وارد شد. امیدوارم خدا به آنها صبر بدهد.»
پروین درباره برد قاطع پرسپولیس مقابل فولاد هم گفت:«بازی در اهواز سخت بود. من خودم در اهواز بازی کرده‌ام و می‌دانم چقدر دشوار است که در این شهر بازی کرد. من اول بازی‌ها گفتم پرسپولیس قهرمان می‌شود. ان‌شاءا... سه بازی مانده به پایان فصل جشن قهرمانی می‌گیریم.»
 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید