رضاییان: پیر شدم تا به ترکیب اصلی برسم | اتاق خبر
کد خبر: 387297
تاریخ انتشار: 6 بهمن 1395 - 15:16
رامین رضاییان بعد از دو بازی غیبت برای پرسپولیس بازی کرد و موثر هم بود. رضاییان می‌گوید شایعات درباره مصدومیتش او را اذیت کرده: «به خدا خسته شدم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایران ورزشی،  اینقدر روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها از این چیزها می‌نویسند که خسته شدم. بس است دیگر. من باید چه کار می‌کردم که نکرده‌ام؟ همه چیز را رعایت کردم و با جان و دل تمرین می‌کنم. نباید این اتفاقات بیفتد. من با جان و دل بازی می‌کنم و برای پرسپولیس کم نمی‌گذارم. آن خبرنگاری که این چیزها را می‌نویسد بیاید خودش را جای رامین رضاییان بگذارد بعد این چیزها را بنویسد.
 من از اول فصل تا الان مشکلی نداشتم و فقط تمرین می‌کردم تا عملکرد خوبی در زمین داشته باشم. دست تک تک هواداران را می‌فشارم که برای من از اول فصل تا الان سنگ تمام گذاشتند. بقیه مسائل تشخیص کادر فنی است. اگر من را به زمین بفرستند با جان و دل بازی می‌کنم و اگر هم نخواهند بازی کنم روی نیمکت می‌نشینم و مثل همیشه برای تیمم دعا می‌کنم.»
وی ادامه می‌دهد: «واقعا نمی‌دانم چرا بازی نکردن من این داستان‌ها را دارد. در بازی نکردن من مشکل از طرف من نیست. من یک نیم‌فصل پیر شدم و تلاش زیادی کردم تا به ترکیب اصلی برسم. بعد آقای برانکو به من فرصت داد و به ترکیب اصلی رسیدم اما ناگهان عضله کمرم گرفت. بعد هم آقای برانکو تشخیص داد که بازی نکنم. من اما با همه جان و دل تمرین کردم تا دوباره به ترکیب برسم. الان هم خوشحالم که به من این فرصت داده شد تا مقابل گسترش‌فولاد بازی کنم و در نهایت برنده شدیم. اگر من یک ذره‌ کوچک هم در این پیروزی نقش داشتم همین برایم کافی است.»
رضاییان می‌گوید با تمام وجود این حرف‌ها را می‌زند: «مگر می‌شود فوتبالیستی بازی نکند و ناراحت نباشد؟ مگر می‌شود یک تیمی نبرد و مربی ناراحت نباشد؟ اگر ما گسترش‌فولاد را شکست نمی‌دادیم قطعا برانکو هم ناراحت بود.
 من هم بازی نکنم ناراحت می‌شوم اما ناراحتی من به پرسپولیس لطمه نمی‌زند چون درون دلم است.»

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید