عرضه ۳۰هزار تن ذرت، گندم، روغن خام و شکر در تالار محصولات کشاورزی | اتاق خبر
کد خبر: 388315
تاریخ انتشار: 24 بهمن 1395 - 13:19
امروز صورت می گیرد؛
تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران امروز شاهد عرضه ۳۰ هزار و ۳۶۸ تن گندم، شکر، ذرت و روغن خام است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران روز یکشنبه ۲۴ بهمن ماه، شاهد عرضه ۳۰ هزار و ۳۶۸ تن گندم، شکر، ذرت و روغن خام است؛ در این میان، تالار محصولات کشاورزی در این روز شاهد عرضه ۲ هزار تن گندم دوروم، ۲۱ هزار تن گندم خوراکی، ۴ هزار و ۳۰۰ تن شکر سفید، یک هزار تن شکر خام و ۱۰۰ تن روغن خام سویا است.

علاوه براین، ۳ هزار و ۶۸۲ تن ذرت دانه ای در قالب طرح قیمت تضمینی و به صورت گواهی سپرده کالایی و یک هزار و ۲۸۶ تن ذرت دانه ای در قالب طرح قیمت تضمینی و به صورت فیزیکی در این تالار عرضه می شود.

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران نیز در این روز عرضه یک هزار و ۱۴۰ تن مس مفتول، یک هزار و ۵۰۰ تن مس کاتد و ۲۰ هزار تن مس کم عیار، ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها، ۱۲۰ تن سولفور مولیبدن و ۲۴۵ تن میلگرد را تجربه می کند.

بر اساس این گزارش، ۱۵ هزار تن وکیوم باتوم، ۱۸ هزار تن لوب کات، یک هزار و ۵۰۰ تن گوگرد، ۵۴ هزار و ۵۵۰ تن انواع قیر، یک هزار و ۷۰۰ تن سلاپس واکس، یک هزار و ۸۵۹ تن مواد شیمیایی و ۳ هزار و ۷۸۹ تن مواد پلیمری در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می شود.

این گزارش حاکی است، ۶۳۵ تن خوراک دام و طیور شرکت خوراک دام پارس و ۶۸ تن پودر نارگیل سریلانکا در بازار فرعی بورس کالای ایران عرضه می شود.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید