Performancing Metrics

نگاه سیاسی به مناطق آزاد آفت توسعه کشور است | اتاق خبر
کد خبر: 391623
تاریخ انتشار: 21 فروردین 1396 - 20:52
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد:
رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد، گفت: کرسی‌های مجلس شورای اسلامی خون بهای هزاران شهید این کشور است و قدر و منزلت این کرسی ها نباید فدای سیاسی کاری و منازعات جناحی شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محسن خادم عرب‌باغی خاطرنشان کرد: مناطق آزاد ایران بر اساس استراتژی های تعیین شده، در زمینه رشد اقتصادی و توسعه کشور نقش آفرین هستند و نگاه سیاسی به این مناطق، آفت توسعه کشور است. 

وی افزود: حجم بالای تولید و اشتغال در منطقه آزاد ارس کاملا مشخص است و چرا باید در آستانه سالی که به تولید و اشتغال نامگذاری شده است، این همه دستاورد ارزشمند زیر سوال برود؟ 

عرب باغی تاکید کرد: بسیاری از محصولاتی که قبلا وارد کشور می شد، در سال های اخیر با سرمایه گذاری های داخلی و خارجی، در منطقه آزاد ارس تولید می‌شود و این موضوع نشان دهنده این است که منطقه آزاد ارس تا چه حد در مسیر برنامه های تعیین شده در حال حرکت است. 

رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد ارس، تصریح کرد: توسعه مجتمع‌های تجاری در مناطق آزاد، نیاز کشور است و نمی‌توان تعدد مجتمع های تجاری را به عنوان نقطه ضعف برای مناطق آزاد عنوان کرد. 

عرب باغی عنوان کرد: سخنان نماینده ای که اهداف سیاسی را در تخریب مناطق آزاد می بیند، مایه تاسف بود و به جای اینکه دست همدیگر را بگیریم تا این اتحاد به رشد و توسعه استان و کشور کمک کند، با این اظهارات، مصالح کشور را فدای منازعات سیاسی در آستانه انتخابات می‌کنیم. 

وی گفت: کرسی‌های مجلس شورای اسلامی خون بهای هزاران شهید این کشور است و قدر و منزلت این کرسی ها نباید فدای سیاسی کاری و منازعات جناحی شود.

عرب باغی در پایان، افزود: ما می‌توانیم با تلاش همه جانبه، باعث توسعه کشور در تمام حوزه ها شویم و برخی از اظهارنظرها در آستانه انتخابات، تنها می‌تواند باعث شادی دشمنان انقلاب و کشور شود.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید