Performancing Metrics

برندگان بودجه انگلیس برای تولید خودروهای پاک مشخص شدند | اتاق خبر
کد خبر: 391704
تاریخ انتشار: 23 فروردین 1396 - 17:54
شرکتهای بی‌ام‌دبلیو، فورد موتور و جگوار لندروور در میان برندگان بودجه ۱۱۰ میلیون پوندی (۱۳۶ میلیون دلاری) انگلیس برای طراحی خودروهای پاک و خودروهای خودران هستند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، این بودجه برای ۳۸ پروژه شامل ۶۲ میلیون پوند برای خودروهای پاک و ۳۱ میلیون پوند برای خودروهای اتوماتیک است و از ۲۴۰۰ شغل حمایت می‌کند.

این بودجه بخشی از تلاش برای شناسایی و توسعه صنایع آینده در شرایطی است که انگلیس در آستانه خروج از عضویت اتحادیه اروپا و به خطر انداختن روابط تجاری با همسایگان نزدیک خود است.

گِرگ کلارک، وزیر بازرگانی انگلیس برای متقاعد کردن خودروسازان به ماندن و گسترش فعالیتهای تولید در انگلیس، به شرکتهای خودروسازی از جمله نیسان موتور و پژو سیتروئن نسبت به تعهد این کشور در قبال صنعت خودرو تضمین داده است.

کلارک در ایمیلی به بلومبرگ گفت: خودروهای بدون راننده و خودروهایی که آلایندگی اندکی دارند، آینده صنعت خودرو را تشکیل می‌دهند و از آنجا که دولت انگلیس مصمم است از طریق استراتژی صنعتی، قدرت بگیرد و انگلیس را در پیشاپیش این انقلاب قرار دهد، سرمایه‌گذاری در این فناوری بخش یکپارچه‌ای از تلاش‌های دولت برای تضمین رقابتی ماندن صنعت خودروی انگلیس است.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید