Performancing Metrics

نقل و انتقال ۴۶۱ میلیون ورقه بهادار | اتاق خبر
کد خبر: 392362
تاریخ انتشار: 5 اردیبهشت 1396 - 17:44
در فرابورس انجام شد؛
بازارهای اول و دوم در فرابورس، میزبان نقل و انتقال افزون بر ۲۶۶ میلیون سهم به ارزش ۶۳۶ میلیارد ریال بود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، این بازار در حالی معاملات روز گذشته را در حالی پشت سر گذاشت که پس از وقفه یک روزه آیفکس سبزپوش شد و در بازارها معامله ۴۶۱ میلیون ورقه بهادار به ارزش یک‌هزار و ۹۲۸ میلیارد ریال مشاهده شد.

در همین حال شاخص کل فرابورس با رشد ۱.۴ واحدی همراه شد تا به این ترتیب آیفکس در ارتفاع ۹۱۳ واحدی بایستد. عمده تاثیر مثبت بر آیفکس از جانب نماد «زاگرس» رقم خورد و نمادهای «دماوند»، «اپرداز» و «ذوب» سه نماد دیگری بودند که تا سطح ۰.۵ واحد تاثیر مثبت بر نماگر بازار فرابورس داشتند.

در جریان بازار همچنین نمادهای معاملاتی شرکت‌های سرمایه گذاری فنی و مهندسی مشانیر پس از برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام و تقسیم سود نقدی هر سهم و نماد شرکت آتیه داده‌پرداز، پس از ارائه اطلاعات تکمیلی در خصوص پیش‌بینی با محدودیت دامنه نوسان قیمت بازگشایی شدند.

در تابلو اوراق تسهیلات مسکن نیز شاهد نقل و انتقال ۷۰ هزار ورقه به ارزش ۵۰ میلیارد ریال بودیم که قیمت این اوراق در بازه ۵۲۵ تا ۷۱۷ هزار ریال دادوستد شد.

بازار اوراق با درآمد ثابت نیز معاملات روز جاری را با نقل و انتقال نزدیک یه یک میلیون ورقه به ارزش افزون بر ۹۳۶ میلیارد ریال پشت سر گذاشت. اوراق اجاره پارس سه ماهه بالاترین حجم و ارزش معاملات را در این بازار در اختیار گرفت.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید