Performancing Metrics

حزب وفاق ملی دست از حمایت روحانی کشید | اتاق خبر
کد خبر: 392463
تاریخ انتشار: 7 اردیبهشت 1396 - 23:36
طی بیانیه ای؛
حزب وفاق ملی اعلام می کند ما در سال ۹۲ از روحانی حمایت کردیم پس از ۴ سال بررسی و نقد منصفانه از کارنامه و برنامه موضوع قابل توجه برای حمایت مجدد از حسن روحانی نیافته است.
 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، حزب وفاق ملی و پیشرفت اسلامی طی بیانیه‌ای حمایت خود را از حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی اعلام کرد.

در این بیانیه آمده است: مردم غیور ایران اسلامی در اردیبهشت ۹۶ بار دیگر در شرایط حساس و سرنوشت‌سازی قرار خواهند گرفت که در این آزمون باز بلوغ فکری و سیاسی خود را فارغ از هرگونه تبلیغات پوپولیستی در یک عرصه پرشور اما توام با شعور به جهانیان اعلام خواهند کرد که جامعه اسلامی این سرزمین هنوز در حفظ آرمان‌ها و ارزش‌های خود و پیمانی که با معمار کبیر انقلاب حضرت امام (ره) و همراه راستین ایشان مقام معظم رهبری بسته به طور راسخ و استوار به ویژه در جهت تجلی جمهوریت نظام با تکیه بر موازین اسلامی ایستاده است.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: به نظر می‌رسد هر گاه مردم این سرزمین افکار خود را از قید و بند افراد خاص برای رسیدن به منافع شخصی یا گروهی رها کرده و به حق و باطل سخنان و عملکرد آنان توجه کرده‌اند طریق پیشرفت و ترقی در ابعاد مختلف جامعه گشوده شده است.

بیانیه حزب وفاق ملی و پیشرفت اسلامی می‌افزاید: بهبود وضعیت فعلی کشور در گرو ارائه یک برنامه جامع، کاربردی و قابل احصاء در بخش  اقتصادی با تکیه بر فرامین مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی است تا مردم بتوانند با آگاهی بیشتر به انتخاب اصلح‌ تصمیم بگیرند.

در این بیانیه می‌خوانیم ما سال ۹۲ به فرمایش مقام معظم رهبری برای عبور از پیچ تاریخی براساس تکلیف و در راستای تحقق وحدت و گفتمان انقلاب اسلامی گشایش فضای سیاسی و فرهنگی کشور حل چالش بزرگ تورم و رکود،‌التیام بزرگترین جراحی کشور با طرح هدفمندی یارانه‌ها، رفع تحریم‌ها، جلوگیری از فساد،‌قانون‌گریزی و بی‌احترامی به قانون، گردش آزاد اطلاعات، گردش نخبگان کشوری برای استفاده بهینه از توانمندی نسل جوان و دانش‌آموخته و استفاده کامل از ظرفیت‌های قانون اساسی از حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای روحانی حمایت کردیم و مایه مباهات است که موجب پیروزی در این عرصه شد.

حزب وفاق ملی و پیشرفت اسلامی علی‌رغم اینکه در بیانیه خود می‌گوید ما در سال ۹۲ از روحانی حمایت کرده‌ایم در عین حال تاکید دارد که پس از ۴ سال بررسی و نقد منصفانه از کارنامه و برنامه موضوع قابل توجه برای حمایت مجدد از حسن روحانی نیافته است.

این حزب می‌گوید که کشور از نظر اقتصادی و معیشت مردم وضعیت قابل قبولی ندارد و دچار بیماری اقتصادی شده است. بنابراین کاهش کاذب و کاغذی تورم فقط براساس عدم  افزایش صحیح و حقیقی کارگران، کارمندان دولت و قدرت خرید آنان است.

در ادامه بیانیه حزب وفاق ملی و پیشرفت اسلامی تصریح شده است دریافت حقوق نجومی مدیران و سکوت دولت در برابر آنان برای حفظ وضع موجود و اعلام رضایت آنان از عملکرد بوده است و گرنه هیچ برنامه‌ ای در راستای بهبود وضعیت اقتصادی کشور و معیشت مردم قابل احصاء نیست.

در متنی که این حزب منتشر کرده است می‌خوانیم خام‌فروشی نفت در اصل تقابل با نظریه اقتصاد مقاومتی است و دلیلی برای رشد واقعی اقتصاد کشور نیست و همچنین نگاه آقای روحانی برای حل تمامی مشکلات کشور به بیرون علی‌الخصوص دول غربی و گره زدن همه این شرایط سخت به برجام سبب شد که این دول استعماری بهترین و بیشتری بهره را از این قرارداد به اصطلاح گره‌گشا داشته باشند.

بیانیه حزب وفاق ملی و پیشرفت اسلامی در پایان تاکید کرده اعلام می‌کنیم در این برهه و در انتخابات پیش رو از گزینه اصلح،‌ پاکدست، متدین،‌ مدیر، مدبر، دارای کارنامه درخشان در امر مبارزه با فساد ولی قانونی دارای برنامه کاربردی و انقلابی و از فرزند سلاله حضرت زهرا (س) و خادم‌الرضا حضرت آیت‌الله جناب آقای ابراهیم رئیسی حمایت خواهیم کرد و با کمک و حمایت از برنامه‌های انقلابی و اجرایی ایشان شاهد هم‌دلی، وحدت کلمه، وفاق ملی برای ایجاد آرامش، ثبات و پیشرفت کشور باشیم.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید