Performancing Metrics

ستاد انتخاباتی روحانی از فعالیت سایت کارانه شکایت کرده است | اتاق خبر
کد خبر: 393026
تاریخ انتشار: 18 اردیبهشت 1396 - 21:04
معاون قضایی دادستان کل کشور:
معاون قضایی دادستان کل کشور در خصوص فیلتر سایت کارانه گفت: ستاد انتخاباتی اقای روحانی طی نامه ای در تاریخ ۱۵/ ۲/ ۹۶ از فعالیت سایت کارانه شکایت کرده و تقاضای برخورد سریع نهاد های امنیتی و کمیسیون بررسی تبلیغات ریاست جمهوری با این سایت را داشته است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، عبدالصمد خرم آبادی در این باره افزود: این درخواست جهت اقدام لازم به دادستانی کل کشور ارسال شده و در جلسه بر خط کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مورد بررسی قرار گرفت.

معاون قضایی دادستان کل کشور در امور فضای مجازی اظهار کرد: بر اساس تصمیم اکثریت اعضای حاضر در جلسه بر خط، دستور فیلتر ومسدود سازی این سایت صادر شده است.

دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه در ادامه افزود: نمایندگان وزارت ارشاد و وزارت اطلاعات از طرف دولت در این رای گیری شرکت کرده و به فیلتر این سایت رای مثبت داده‌اند.

به گفته خرم‌آبادی وزیر کشور هم طی اظهاراتی که در فضای مجازی منتشر شده است رسما مخالفت خود را  با فیلتر این سایت اعلام کرده است.

وی گفت: عین تصمیم کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه جهت اجرا به وزارت ارتباطات ارسال شده است و مسئولان آن  وزارت خانه از جزییات رای اعضای کارگروه و نظر آن‌ها مطلع هستند. لذا اظهارات وزیر ارتباطات که اعلام کرده است این سایت به دستور قضایی فیلتر شده و دولت در فیلتر آن نقشی نداشته است خلاف واقع و کذب محض است و قطعا اگر دو عضو دولت با فیلتر این سایت مخالفت می‌کردند، این سایت فیلتر نمی شد.


انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید