Performancing Metrics

عقد ۳۰ قرارداد با جهاددانشگاهی در آینده‌ای نزدیک | اتاق خبر
کد خبر: 393053
تاریخ انتشار: 19 اردیبهشت 1396 - 16:37
مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره اعلام کرد:
مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره گفت: پژوهشکده مواد شیمیایی جهاد دانشگاهی در کرج به توانمندی مطلوبی در زمینه تولید مواد شیمیایی مورد نیاز صنعت نفت دست یافت.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، در حاشیه آخرین روز نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، تفاهمنامه‌ای میان جهاد دانشگاهی و شرکت نفت فلات قاره منعقد شد.

 حمید بورد،مدیرعامل شرکت نفتی فلات قاره با بیان اینکه به زودی حداقل ۳۰ قرارداد مختلف در زمینه های پژوهشی و فناوری به نتیجه می رسد گفت: جهاد دانشگاهی فعالیت و مطالعه مناسبی در زمینه برطرف کردن آلودگی های نفتی دارد که پیش بینی می کنیم در آینده ای نزدیک و با امضای قراردادهای مختلف بتوانیم از این توانمندی ها استفاده کنیم.

به گفته وی، تولیدکنندگان مواد شیمیایی مورد استفاده صنعت نفت یا خارجی هستند یا تعداد آنها در داخل کشور بسیار محدود است. این در حالی است که پژوهشکده مواد شیمیایی جهاد دانشگاهی در کرج به توانمندی مطلوبی در این زمینه دست یافتند.

حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی هم در این مراسم با بیان اینکه امضای این تفاهمنامه می تواند نقش قابل توجهی در توسعه فناوری مورد نیاز صنعت نفت و به دنبال آن اشتغالزایی برای جوانان نقش پررنگی ایفا کند، گفت: تفاهمنامه امضا شده میان جهاد دانشگاهی و شرکت نفت فلات قاره زمینه های متفاوتی از جمله تولید فناوری های نوین، ساخت و تولید فناوری های مربوط به بخش حفاری، مطالعات مخزن، تولید مواد شیمیایی مورد نیاز شرکت نفت فلات قاره و کاهش آلودگی های زیست محیطی موثر است.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه بر اساس تلاش هایی که جهاد دانشگاهی برای رایزنی و صحبت با مقامات شرکت نفت فلات قاره انجام داد، زمینه های توسعه همکاری بین این دو مجموعه فراهم شد که در نهایت منجر به امضای این تفاهم نام شد.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید