پنجمین کنفرانس بین‌المللی پیشرفت‌های اخیر در مهندسی راه آهن | اتاق خبر
کد خبر: 393273
تاریخ انتشار: 23 اردیبهشت 1396 - 22:50
اردیبهشت ماه جاری برگزار می‌شود
پنجمین کنفرانس بین‌المللی پیشرفت‌های اخیر در مهندسی راه آهن (ICRARE 2017)، بیست و پنجم اردیبهشت ماه جاری با حضور وزیر راه و ترابری در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران افتتاح می‌شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، این کنفرانس توسط دانشکده مهندسی راه آهن دانشگاه علم و صنعت ایران و با همکاری راه آهن جمهوری اسلامی و تمام مراکز دانشگاهی، تحقیقاتی و صنعتی مرتبط با این حوزه، همزمان با «پنجمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته در کشور»، روزهای 25 و 26 اردیبهشت ماه جاری برگزار می‌شود.

خط و سازه‌های ریلی، ناوگان ریلی، حمل‌ونقل ریلی، راه‌آهن برقی و سیگنالینگ، سیستم راه‌آهن شهری، اقتصاد و سیاست‌گذاری ریلی، توسعه پایدار و ایمنی و بهره‌وری، محورهای تخصصی پنجمین کنفرانس بین‌المللی پیشرفت‌های اخیر در مهندسی راه آهن اعلام شده است.

در پنجمین کنفرانس بین‌المللی پیشرفت‌های اخیر در مهندسی راه آهن، ارائه 6 سخنرانی کلیدی و 70 مقاله، برگزاری 18 عنوان کارگاه آموزشی، معرفی طرح برتر صنعت ریلی کشور و معرفی محقق جوان برگزیده، برنامه‌ریزی شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت  icrare2017.iust.ac.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 77240055-021 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید