تب انتخابات بالا گرفت | اتاق خبر
کد خبر: 393471
تاریخ انتشار: 27 اردیبهشت 1396 - 16:54
در بازار آزاد تهران؛
با بالارفتن تب انتخابات امروز قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید و قدیم به ترتیب ۷۲۰۰ و ۸ هزار تومان افزایش یافت، ضمن اینکه دلار هم با رشد ۱۴ تومانی، نرخ ۳۷۶۹ تومانی را تجربه کرد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، همزمان با بالارفتن تب انتخابات در فضای عمومی جامعه و تشدید رقابت بین کاندیداهای ریاست جمهوری، بازار تهران نیز تحت تاثیر قرار گرفت و رشد قیمت انواع ارز و سکه را شاهد بود.

در جریان معاملات امروز(چهارشنبه) بازار آزاد تهران، قیمت انواع سکه با افزایش ۱۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تومانی مواجه بود، به نحوی که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افزایش ۷۲۰۰ تومانی، یک میلیون و ۲۲۲ هزار و ۲۵۰ تومان، سکه طرح قدیم با ۸ هزار تومان افزایش یک میلیون و ۱۸۶ هزار تومان، نیم سکه با افزایش سه هزار تومانی ۶۵۵ هزار تومان، ربع سکه با افزایش هزار تومانی به ۳۷۲ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲۵۸ هزار تومان است.

همچنین هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۲۴۶ دلار و ۵۰ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۱۵ هزار و ۴۵۶ تومان است.

هر دلار آمریکا هم با ۱۴ تومان افزایش قیمت به نرخ ۳۷۶۹ تومان، یورو با افزایش ۳۷ تومانی به ۴۲۵۰ تومان، پوند با افزایش ۲۹ تومانی به ۴۹۰۱ تومان، درهم امارات به ۱۰۴۰ تومان و لیر ترکیه ۱۰۹۶ تومان معامله شد.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید