Performancing Metrics

شل و توتال به حضور در میادین نفتی ایران نزدیک‌تر شدند | اتاق خبر
کد خبر: 394075
تاریخ انتشار: 9 خرداد 1396 - 17:19
دعوت‌نامه جهت حضور در مناقصه نفتی ایران برای شرکت های بزرگ نفتی دنیا در هفته جاری به این شرکت‌ها با هدف انتخاب لیست نهایی ارسال شده است و شرکت های شل و توتال از جمله مهم‌ترین این شرکت ها هستند.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، یک منبع آگاه از ارسال دعوت‌نامه به شرکت‌های بین‌المللی نفتی برای حضور در مناقصه نفتی ایران خبر داد و گفت: دعوت‌نامه به شرکت‌های بزرگ نفتی از جمله شل و توتال ارسال شده است.

بر اساس این گزارش این دعوت‌نامه به شرکت‌های محدودی ارسال شده که شرکت‌های شل، توتال، CNPC و ساینوپک جزو این شرکت‌ها محسوب می‌شوند.

بر اساس این گزارش علی کاردر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران پیش از این اعلام کرده بود بعد از ارسال دعوتنامه برای شرکت‌های بین‌المللی اسناد رسمی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت. این دعوتنامه با هدف انتخاب لیست نهایی شرکت‌های بین‌المللی ارسال می‌شود و اینکه برای آخرین بار مشخص شود کدام شرکت‌های صاحب صلاحیت برای حضور در مناقصه میدان نفتی آزادگان تمایل دارند.

به گفته وی شرکت‌هایی که برای آنها دعوتنامه ارسال می‌شود همان ۲۹ شرکتی هستند که صلاحیت آنها قبلا تایید شده است. ما به آنها دعوتنامه ارسال می‌کنیم که علاقه‌مندی خود را برای شرکت در مناقصه میدان نفتی آزادگان اعلام کنند. در نهایت لیستی از این شرکت‌ها تهیه می‌شود تا اسناد مناقصه آماده شده و در اختیار آنها قرار گیرد.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید