مشکلی در تامین خرمای ماه رمضان وجود ندارد | اتاق خبر
کد خبر: 394105
تاریخ انتشار: 10 خرداد 1396 - 12:31
سازمان حمایت اعلام کرد؛
مدیرکل نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: با وجود ذخیره سازی مناسب، در ماه مبارک رمضان خرمای مورد نیاز کشور تامین است و کمبودی نخواهیم داشت.
 
به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، علیرضا رستمی، با رد اظهاراتی مبنی بر افزایش ۱۵ الی ۲۰ هزارتومانی قیمت محصول خرما، گفت: قیمت این محصول در بخش عمده و خرده‌فروشی بین۶، ۰۰۰ الی۷، ۵۰۰ تومان و خرده فروشی نیز با لحاظ هزینه های جانبی کمتراز۹، ۰۰۰ تومان است.

مدیر کل نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، با اشاره به اینکه تا ۴۰ هزار تن از خرمای ذخیره سازی شده در سردخانه های استان کرمان موجود است، افزود: با وجود ذخیره سازی مناسب، در ماه مبارک رمضان خرمای مورد نیاز کشور تامین است و کمبودی در این زمینه نخواهیم داشت.

وی تاکید کرد: با اقدام های صورت گرفته، در حال حاضر سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران و انجمن درحال انعقاد قرداد با سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری جهت عرضه خرما در غرف میادین میوه و تره بار هستند.

رستمی، از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه گرانفروشی در این زمینه، مراتب را از طریق تلفن ۱۲۴ سامانه دریافت و رسیدگی به شکایات این سازمان در سراسر کشور اطلاع دهند و به قطع در اسرع وقت به این شکایت‌ها رسیدگی خواهد شد.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید