Performancing Metrics

زائران مراسم ارتحال امام (ره) تحت پوشش بیمه ایران قرار می‌گیرند | اتاق خبر
کد خبر: 394125
تاریخ انتشار: 10 خرداد 1396 - 18:32
یک مقام مسئول خبر داد؛
زائران داخلی و خارجی شرکت کننده در بیست و هشتمین سالگرد مراسم ارتحال حضرت امام خمینی(ره) تحت پوشش بیمه ایران قرار می گیرند.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، عضو هیات مدیره ومعاون فنی بیمه ایران گفت: تمامی زائران حرم امام (ره) تحت پوشش خدمات بیمه حوادث، عمر و مسوولیت بیمه ایران قرار دارند.

حیدری با بیان اینکه این بیمه از روز دهم خرداد اعتبار دارد، تصریح کرد: طبق قرارداد تمامی زائران ارگان‌ها، نهادهای رسمی و غیررسمی، هیات‌های مذهبی و مردمی که به صورت کاروان و با تایید ستاد مرکزی بزرگداشت مراسم ارتحال در این رویداد مذهبی شرکت دارند، تحت پوشش خدمات بیمه‌ای خواهند بود.

معاون فنی بیمه ایران اظهار داشت: این بیمه نامه تا بیستم خردادماه، زمان نهایی مراجعت زائران به مبادی اولیه، اعتبار دارد و بیمه‌گر در این مدت مکلف به پرداخت خسارت‌های احتمالی اعلام شده از سوی ستاد مرکزی بزرگداشت سالگرد ارتحال امام (ره) به این شرکت خواهد بود.

عضو هیات مدیره بیمه ایران با اشاره به شرکت میهمانان ویژه که از کشورهای مختلف جهان برای حضور در مراسم بزرگداشت ارتحال امام (ره) درقالب کاروان‌های مردمی به ایران سفر می‌کنند، ادامه داد: این زائران نیز از لحظه ورود تا زمان خروج از کشورمان تا بیستم خرداد، تحت پوشش خدمات بیمه‌ای حوادث، عمر و مسئولیت قرار دارند.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید