Performancing Metrics

اتمام واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر تهران تا پایان سال جاری | اتاق خبر
کد خبر: 394286
تاریخ انتشار: 14 خرداد 1396 - 14:00
یک مقام مسئول اعلام کرد؛
مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان تهران گفت: واحدهای مسکن مهر باقی مانده تهران تا پایان ۹۶ به اتمام می‌رسد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، پرویز فیروز از اتمام واحدهای باقی مانده مسکن مهر استان تهران تا پایان سال جاری خبر داد.

مدیر مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان تهران ادامه داد: با اتمام واحدهای مسکن مهر و اسکان متقاضیان در سایت‌های مسکن مهر از سال ۹۲ تاکنون، خدمات روبنایی مسکن مهر را در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر در استان تهران شروع کردیم.

فیروز تصحیح کرد: خدمات روبنایی مسکن مهر شامل تأمین امنیت اسکان، نیازهای آموزشی، تفریحی و مذهبی ساکنان در سایت‌های مذکور بوده است که در این راستا، از دو طریق با واگذاری اراضی با کاربری‌های مورد نظر و یا تخصیص و پرداخت یارانه اقدام شده است.

مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، در ادامه از ۱۴ ساختمان احداث شده و در حال استفاده با کاربری آموزشی توسط آموزش و پرورش استان، ۴ ساختمان در حال احداث آموزشی، ۹ مجموعه احداث شده با کاربری مذهبی و ۲ عدد در حال ساخت، ۵ ساختمان احداث شده با کاربری انتظامی و یکی در دست احداث و همچنین یک ساختمان تکمیل شده با کاربری بهداشتی ـ درمانی و دو عدد از همین مدل در حال ساخت و اجرا خبر داد.

فیروز، جمع تسهیلات یارانه‌ای پرداخت شده در این حوزه را ۳۸۳ میلیارد ریال عنوان کرد و از تلاش این اداره کل برای پایان دادن به واگذاری باقی مانده مسکن مهر استان تا پایان سال ۹۶ به متقاضیان خبر داد.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید