دماسنج بازار سرمایه در کانال اصلاح | اتاق خبر
کد خبر: 397312
تاریخ انتشار: 12 مرداد 1396 - 14:05
در حالی که در هفته های گذشته شاخص بورس اوراق بهادار تهران توانست کانال شکنی کند و تا نیمه کانال ۸۱ هزار واحدی بالاتر رود، در این روزها شاهد روند اصلاحی دماسنج بازار سرمایه هستیم.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در سوم مردادماه جاری شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران در تراز ۸۱ هزار و ۱۸۱ واحدی قرار داشت و امروز با گذشت پنج روز کاری از داد و ستدهای تالار شیشه‌ای، این رقم ۸۴ واحد رشد کرده و به عدد ۸۱ هزار و ۲۶۵ واحد رسیده است.

همچنین شاخص آزاد شناور که در تاریخ مذکور در تراز ۸۹ هزار و ۶۱۲ واحدی بود، در روز گذشته به عدد ۸۹ هزار و ۶۲۰ واحدی رسید و در نتیجه با شش واحد رشد مواجه شد در عین حال شاخص بازار اول با ۲۶۵ واحد رشد از تراز ۵۶ هزار و ۶۷۲ واحدی تا تراز ۵۶ هزار و ۹۳۷ واحدی بالا رفت.

اما شاخص بازار دوم با ۹۴۰ واحد افت روبرو شد و در تراز ۱۷۷ هزار، ۱۵۷ واحدی نشست، شاخص صنعت نیز در این مدت با ۱۱۹ واحد رشد تا رقم ۷۰ هزار و ۱۳۵ واحدی بالا رود.

در حالی در برخی از روزهای معاملاتی بورس اوراق بهادار تهران در هفته گذشته شاهد کاهش دماسنج بازار سرمایه بودیم که در هفته‌های گذشته با اتمام فصل مجامع و همچنین اولین عرضه اولیه بورس تهران در سال جاری شاخص کل توانست دو بار سقف شکنی کند و حتی از نیمه‌ کانال ۸۱ هزار واحدی بالاتر رود.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید