ثبت نام در آزمون های بازار سرمایه تا ۱۷ مرداد تمدید شد | اتاق خبر
کد خبر: 397535
تاریخ انتشار: 16 مرداد 1396 - 17:00
بورس اعلام کرد؛
رییس مرکز آموزش سازمان بورس با اعلام تمدید مهلت ثبت نام بیست و نهمین دوره آزمون های بازار سرمایه تا سه شنبه (۱۷ مرداد ماه) تأکید کرد مهلت یاد شده به هیـچ وجه تمدید نخواهد شد.
 
به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، شاهین احمدی، رئیس مرکز آموزش سازمان بورس گفت: بنا به درخواست تعداد زیادی از داوطلبان و تصویب کمیته گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای بازار اوراق بهادار، مهلت نام نویسی در آزمون دوره بیست و نهمین تا روز سه شنبه هفدهم مرداد ماه سال جاری تمدید شد. 

وی در ادامه افزود: با اعلام اینکه مهلت یاد شده، به هیچ وجه تمدید نخواهد شد، از داوطلبان درخواست می شود ثبت نام خود را هر چه سریع‌تر تکمیل کرده و آن را به ساعات پایانی ثبت نام موکول نکنند.

احمدی زمان ویرایش اطلاعات را روز چهارشنبه و پنج شنبه ۱۸ و ۱۹ مرداد ماه اعلام و تأکید کرد ثبت نام در روزهای ویرایش امکان نداشته و داوطلبان تنها می‌توانند اطلاعاتی از قبیل حوزه امتحانی و تصویر خود را ویرایش کنند.

این مقام مسوول هم چنین اعلام کرد ثبت نام آزمون‌های الکترونیکی ویژه سه ماهه سوم سال جاری از روز پانزدهم شهریورماه آغاز خواهد شد. 

بیست و نهمین دوره آزمون‌های بازار سرمایه روز جمعه سوم شهریورماه سال جاری در تهران، مشهد، تبریز، اصفهان و به طور هم زمان برگزار می شود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به اطلاعیه برگزاری آزمون‌های بازارسرمایه واقع در پایگاه اینترنتی مراجعه کنند.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید