امسال ۲۶ هزار سهیمه اضافه پروازهای حج به «هما» رسید | اتاق خبر
کد خبر: 399000
تاریخ انتشار: 16 شهریور 1396 - 12:41
سرپرست هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: امسال به دلیل انصراف شرکت هواپیمایی سعودی، تعداد ۲۶ هزار نفر به سهمیه هما افزوده شد که در دوران کاری ایران ایر کم سابقه بوده است.
 
به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، فرزانه شرفبافی در مراسم عید غدیر خم با اشاره به ورود ۲ فروند هواپیمای ATR در مهرماه به کشور، گفت: با ورود هواپیماهای جدید ما باید در راستای خودسازی و تقویت «هما» حرکت کنیم. من اطمینان دارم در «هما» بسترهای دانشی و زیرساختی لازم برای ارتقا وجود دارد. ما باید بتوانیم از این ناوگان جدید درست استفاده کنیم. بازگشت هما به شرایط قبل در داخل و منطقه نیازمند حمایت، صلابت، همدلی، صمیمت و اتفاق نظر است. حداقل تاخیرات، حداکثر پرواز و ارایه خدمات باکیفیت از جمله ماموریتها در این زمینه است.

سرپرست هما با اشاره  بر ماموریت ۶ گانه در حکم انتصاب خود، گفت: من اطمینان دارم هماییان برای تغییر سریع ساختار «هما» آماده هستند. انتظار دارم همکاران در راستای تحقق دستورالعمل ۶ گانه وزیر راه وشهرسازی برای احیای «هما» تلاش نمایند. البته تعدادی از دستورات در ذات ساختار هما وجود دارد. حفظ ایمنی و امنیت پروازها، همچنان در اولویت اول وآخرفعالیت «هما» قرار دارد. این اولویت‌ها در سایه داشتن پرسنل بسیار هوشمند، دانا و با ذکاوت تاکنون تحقق یافته واین شرکت توانسته است تا به امروز پروازهای ایمن انجام دهد .

شرفبافی در ادامه در خصوص تامین رضایت مندی مشتریان «هما» خطاب به هماییان گفت: در این خصوص ما باید تلاش بیشتری داشته باشیم. خرید هواپیماهای ای. تی. ار و خدمت رسانی به مردم ایران در نقاط مختلف کشور دراین راستا بوده است.

سرپرست هما با اشاره به زمان عملیات حج و ارایه خدمت در این زمینه، گفت: در عملیات حج سال جاری از تعداد ۸۶ هزار زائر حج تمتع، انتقال ۴۳ هزار نفر به هما واگذار شد. به دلیل انصراف شرکت هواپیمایی سعودی، تعداد ۲۶ هزار نفر به سهمیه افزده شد. این در دوران کاری کم سابقه بوده که انتقال بیش از ۵۰ درصد زائران به هما واگذار شده باشد.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید